Ernes - oprogramowanie,strony internetowe Brzeg,Wrocław,Opole,Warszawa

Strony związane z hasłem 'wynajem':

1 · 2 · następna strona »
 • Biura Kraków »

  Świadomi wagi, jaką dla reklamy nieruchomości w obecnych czasach odgrywa internet, stworzyliśmy branżowy portal nieruchomości komercyjnych Topbiura.pl, który skupia w sobie najlepsze zalety portalu informacyjnego i serwisu z ogłoszeniami. Na naszych stronach prezentujemy biura w Krakowie i lokale do wynajęcia, a także najświeższe informacje z krakowskiego rynku nieruchomości komercyjnych. Sprawiliśmy, że wynajem biur stał się łatwiejszy niż kiedykolwiek. Dzięki temu grono naszych klientów i odbiorców ciągle się powiększa. Nie przegap takiej szansy i już dzisiaj skorzystaj z naszej atrakcyjnej oferty.

  Data dodania: 24 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Pielęgnacja zieleni »

  Pod warunkiem, iż jesteś zaintrygowany dokonaniem usługi takiej jak: przesadzanie drzew i krzewów. Lub wypatrujesz organizacji, jaka ma w własnej propozycji sprzedaż drewna kominkowego. Intryguje Cię kooperacja zaledwie z solidnymi organizacjami. Organizacjami, jakie są ogromnie rzetelne nie jedynie w trakcie rozmów, lecz w szczególności są niezmiernie pewne w tym co im pozostało powierzone, wobec tego BIOTOP Service należy do takich instytucji. Nie musisz wierzyć w to co w tym miejscu piszemy. Zdołasz we własnym zakresie poddać to weryfikacji.

  Data dodania: 27 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • CFM »

  Sprawny samochód firmowy to podstawa przyzwoicie funkcjonującego biznesu, gdyż nie jest on tylko jego wizytówką ale i kluczowym punktem pracującej grupy pomagającym w rutynowych obowiązkach. Nadzwyczaj istotnym elementem jest zatem właściwe dbanie o służbowe wozy, czego można dokonać korzystając z usług CFM (Car Fleet Management) oferowanych przez firmę Ursyncar. Ten cieszący się popularnością salon forda warszawa proponuje swoim odbiorcom nie tylko najświeższe modele wozów tej marki, ale też pełen zakres rasowych usług samochodowych, od nakazywania flotą po serwis mechaniczny. Wykorzystaj ofertę Ursyncar już dziś.

  Data dodania: 05 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Wynajem samochodów Poznań »

  ProMobil Fleet para się wynajmowaniem samochodów. Cena za jednodniowe wydzierżawienie auta została zamieszczona na stronie. Każda Skoda jest zaopatrzona w klimatyzację. Korzystając z przedstawionego telefonu możemy zapoznać się ze szczegółami oferty. Najem długoterminowy samochodów wspomagany jest usługą car fleet management, co zapewnia rzeczywisty komfort korzystającym. Nawet jeżeli okres obowiązywania kontraktu jest znaczny, stawka za dzierżawę pozostaje niezmieniona. Wynajem samochodów to nowoczesne rozwiązanie, które okazuje się ogromnym udogodnieniem dla spółek. Siedziba ProMobil Fleet mieści się w Poznaniu. Jeśli chcielibyśmy, aby zadzwonił do nas handlowiec, należy zostawić na witrynie swój numer telefonu. ProMobil Fleet to kadra specjalistów, z odpowiednim zaangażowaniem czuwających nad komfortem użytkowników. Z uwagi na tego typu wynajem samochodów Poznań ma prawdziwe powody do zadowolenia.

  Data dodania: 07 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Powierzchnia magazynowa Warszawa »

  Przedsiębiorstwo Tirsped zapewnia znamienitej jakości obsługę celną, wynajem magazynów Warszawa i spedycję miedzynarodową. W wybór usług wchodzi spedycja lotnicza, morska, spedycja samochodowa i przewóz kolejowy. Nie tylko wynajmowane są powierzchnie magazynowe, zapewnia się też foliowanie, wzbogaca się produkty o instrukcje obsługi. Magazyny w Warszawie zasadzają swą pracę na nowoczesnych systemach komputerowych. Konsumenci chwalą logistykę zakładu. Dzięki Tirsped zapewniane jest odraczanie kosztów celno-podatkowych na czas składowania produktów, a w składzie celnym odbywa się przepakowywanie. Przekazy celne regulowane są przez konkretne przepisy, Tirsped troszczy się, by były one sumiennie wypełniane. Na witrynie internetowej Tirsped prezentuje swoich partnerów i określa usługi doradcze.

  Data dodania: 10 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Wypożyczalnia Samochodów Gdynia »

  Proponujemy sprawdzoną firmę wypożyczającą pojazdów w Gdyni. Dobra propozycja wynajmu aut na terenie Polski. Firma oferuje wypożyczenie samochodów dla podróżników, w różnych terminach. Szukasz pojazdu na weekend? Zobacz doświadczoną usługę najmu samochodów osobowych dla każdego! Szybka wycieczka? Oferujemy auta na każdą okazję. Odwiedź firmę lub bookuj online!

  Data dodania: 18 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Segway sprzedaż »

  Zachęcamy wszystkich zainteresowanych z całej Polski do korzystania z naszych usług. W Poznaniu otworzyliśmy wynajmu segway na wszelkiego rodzaju imprezy (konferencje, festyny, dni otwarte, prezentacje produktów, degustacje). Dzięki możliwości wyposażenia pojazdu w plandekę z logo marki, segway jest nie tylko źródłem uciechy będących na evencie gości, ale również reklamą mobilną, pomagającą w tworzeniu wizerunku silnej marki. Segway jest pojazdem uniwersalnym, można się na nim przemieszczać po ulicach, alejach, obiektach zielonych czy galeriach handlowych. Segway cena już do 299 złotych. Na życzenie klienta realizuje się plandekę reklamową. Reklama mobilna Poznań. Zapraszamy

  Data dodania: 05 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Wynajem autokarów Wrocław »

  Człowiek jest z natury istotą bardzo ruchową. Poruszamy się bezustannie- albo w zamiarach zarobkowych (podróż do pracy), to też popychani nieprzerwaną chęcią rozumienia obejmującego nas świata. Podróże są nierozerwalnie scalone z ludzką naturą. W jaki sposób przemieszczamy się z miejsca na miejsce? Latamy samolotami, korzystamy z autobusów, jeździmy samochodami. Tych co wybierają autokary zapraszamy do siebie.

  Data dodania: 11 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Szalunki stropowe - Rusztowanie.biz »

  Chcąc stworzyć prace remontowo-budowlane będziemy potrzebować różnych narzędzi. Nie właściwie każde z nich opłaca się kupować na własność. Są one drogie a później niedużo przydatne. Należą do nich rusztowania czy szalunki. Bardzo często będą przydatne nam one wyłącznie jeden raz. Warto w takiej sytuacji rozglądnąć się za wypożyczalnią tego rodzaju sprzętu. Wydatki powiązane z dzierżawą będą zdecydowanie niższe niż kupno na własność. A kiedyś później, wręcz jeśli będziemy chcieli np. pomalować elewację naszego wnętrz, wystarczy nabytek lekkiej drabiny aluminiowej, zajmuje ona mniej miejsca i będzie bardziej funkcjonalna niż rusztowanie.

  Data dodania: 21 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Wypożyczalnia samochodów wraz z kierowcą Poznań »

  Wszechstronny, długo- oraz krótkoterminowy wynajem samochodów osobowych jakiejkolwiek klasy bądź firmy to to zaleta firmy TorCar z Poznania. Proponujemy sposobność wypożyczenia samochodu najtaniej w mieście Poznań czy okolicach. Wypożyczalnia Aut TORCAR Poznań – gorąco zachęcamy do skontaktowania się z działem obsługi klienta.

  Data dodania: 19 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Prace ziemne Kraków »

  Prace ziemne nie licząc aktywności gospodarczej polegają na wypełnianiu robót ziemnych i instalacyjnych, m. in. zakładaniu kanalizacji, czyszczeniu rowów melioracyjnych, usługach dla rolnictwa. Marka zapewnia miłą i profesjonalną obsługę. Zamówienia realizowane są szczególnie pod każdego klienta. Wybór ustalenia ceny oraz zagwarantowany dojazd. Przedsiębiorca za najważniejszą motywację uważa jakość oferowanych usług, dlatego też duży napór kładzie na profesjonalizm oraz punktualność dokonywanych zleceń.

  Data dodania: 25 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Hostessy, modelki - Warszawa »

  Do usług poleca się ChoiceModels – Agencja hostess Warszawa jest centrum operacyjnym agencji, jednak oferowane są zamówienia wyjazdowe. W usłudze proponuje wynajem hostess na różnego typu imprezy promocyjne: zjazdy, targi imprezy firmowe, premiery filmowe. Atutem agencji jest współpraca z kilkudziesięcioma dziewczętami o rozmaitej aparycji oraz praktyce. Przyjęte kobiety wyróżniają się oprócz tego wiedzą na temat języków obcych oraz wiodącymi pozycjami w konkursach piękności. Zespół od castingu hostess wyróżnia skrupulatność i wysokie oczekiwania. Poza tym agencja kooperuje z wizażystami i fryzjerami, co udoskonala stworzenie niesłychanie ciekawego obrazu kontrahentów, korzystających z usług agencji. Propozycje ChoiceModels odznacza również elastyczne podejście do klienta. By zobaczyć, jak niebanalną urodę mają pracujące tutaj hostessy, trzeba jedynie odwiedzić odsyłacz MODELKI. Znajdują się tam nie tylko fotografie, ale poza tym też informacje o nich: wzrost, rok urodzenia, znajomość języka obcego. Hostessy Warszawa – dane kontaktowe choicemodels@republika.pl, nr tel. 514370592.

  Data dodania: 29 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Działki szczecin »

  KUREK NIERUCHOMOSCI to firma pośrednicząca w kupnie-sprzedaży i najmie nieruchomości. Wystarczy wpisać w wyszukiwarkę cechy poszukiwanej posesji i uwidocznią się propozycje, odpowiadające żądaniom. Kancelaria załatwia też obsługę prawniczą i notarialną. Kierownikiem firmy jest pan Grzegorz Kurek, który z zaangażowaniem wykonuje swoją pracę i uczestniczy także w kontaktach z innymi opiniodawcami. Dysponuje stosownym pozwoleniem i ubezpieczeniem OC. Zapewnia kompetentne podejście do wszelkich zadań i najlepszą jakość usług.

  Data dodania: 11 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Hale namiotowe do wypożyczania »

  Wypożyczalnia namiotów z Bełchatowa świadczy usługi związane z wynajmem hal namiotowych, akcesoriów do namiotów, transportem sprzętu na miejsce do klienta. Hale namiotowe dostępne są w różnych rozmiarach, aby można było dobrać wielkość namiotu do przewidzianej imprezy plenerowej. Pracownicy przywożą zamówione hale namiotowe oraz rozstawiają namioty i podłączają dostępne gniazda prądowe. Wśród oferowanych artykułów do hal namiotowych są parasole, ławeczki, krzesełka, stoliki. Najczęściej namioty wynajmowane są na dożynki, koncerty, przedstawienia, wydarzenia sportowe, wiece polityczne. Głównymi klientami są instytucje gminne i przedsiębiorstwa lokalne z następujących miast i ich okolic: Łask, Pabianice, Łódź, Buczek, Bełchatów, Piotrków Trybunalski, Tuszyn. Wynajem namiotów i wypożyczanie hal namiotowych jest usługą świadczoną przez firmę już od wielu lat a nabyte doświadczenie procentuje w pracy na najwyższym poziomie, o czym świadczą pozytywne opinie klientów. Hale namiotowe są przechowywane w odpowiednich warunkach, w szczelnych magazynach i konserwowane, aby zachowały na długie lata swoje właściwości. Koszt wynajęcia hali namiotowej oraz ceny wszystkich usług jest umieszczony na podstronie cennik wynajęcia namiotu.

  Data dodania: 25 06 2013 · szczegóły wpisu »
 • Serwis maszyn budowlanych »

  Jeżeli potrzebujesz profesjonalistów od prac budowlanych a wyjątkowo od remontów maszyn budowlanych to dobrze trafiłeś. Mamy wieloletnie praktykę w wykonywaniu tego typu usług. Nasza firma mieści się w miejscowości Skawina. W skład działań mojej spółki wchodzi wynajem maszyn budowlanych. Dzięki temu będziesz mógł co łatwiejsze usługi wykonać własnymi siłami. Ze 100% pewnością jeżeli już potrzebujesz bardziej zaawansowanych usług to jako specjaliści jesteśmy w stanie dla państwa utworzyć roboty ziemne wysokiej klasy. Jeżeli już posiadasz jakąś maszynę budowlaną to jej serwis też wchodzi w zakres naszych kompetencji. Jesteśmy specjalistami od takich usług i serwis maszyn budowlanych wykonywany przez naszą firmę jest na najwyższym poziomie. Należy za każdym razem wybierać profesjonalistów wysokiej jakości. Gwarantujemy państwu zadowolenie z wykonywanych usług.

  Data dodania: 20 02 2015 · szczegóły wpisu »
 • Mieszkanie m3 na sprzedaż Błonie »

  Jesteśmy oczywiście doświadczonym biurem nieruchomości, który ułatwia osobom zainteresowanym znalezienie najwyższej jakości mieszkania i parcele. Mamy wieloletnie wiedzę praktyczną w realizowaniu naszych usług a jakość naszych usług cały czas idzie do góry. Skupiamy się na ofertach mieszkań z Bydgoszczy i okolic a w naszych ofertach odnaleźć można m. in. mieszkanie na osowej górze sprzedaż. Nasi doradcy trudnią się nie tylko oferowaniem wam mieszkań, niemniej jednak również pomocą w wyborze adekwatnego domu. U nas znajdziesz przykładowo pokoje do wynajęcia na osiedlu leśnym czy także oferty umożliwiające najem mieszkań toruń. Działamy przede wszystkim na terenie Bydgoszczy jednakże można u nas odnaleźć również oferty z inowrocławia czy też torunia. Jedną z ciekawszych ofert, które można u nas odkryć jest działka budowlana do 1000m Bydgoszcz.

  Data dodania: 26 03 2015 · szczegóły wpisu »
 • Plandeki Warszawa - namioty »

  Nasza firma od wielu lat trudni się wynajmem oraz produkcją hal namiotowych różnego typu. Można u nas otrzymać obiekty o konstrukcjach stalowych, aluminiowych, całoroczne i ogrom innych. Poza samym wynajmem namiotów trudnimy się także dostarczaniem kompleksowego wyposażenia ( krzesła, podłogi, stoły ), montażem ogrzewania, oświetlenia. Posiadamy bardzo duże wiedzę praktyczną w zakresie produkowania naszych usług. Zatrudniamy personel z doświadczeniem, który potrafi poradzić sobie z każdym nawet bardzo niestandardowym zleceniem. Dajemy gwarancję na najwyższą jakość usług, a oprócz tego indywidualne podejście do każdego kontrahenta. Zachęcamy do kontaktu z nami w celu omówienia konkretnych wymagań oraz umówienia się na ich wykonanie. Z nami niewątpliwie będziesz miał namiot spełniający Twoje oczekiwania.

  Data dodania: 23 07 2015 · szczegóły wpisu »
 • Ekrany LED »

  Firma Investtech ma duże doświadczenie w dziedzinie tworzenia telebimów ledowych. Od wielu lat gromadzimy wiedzę na temat tej rewolucyjnej techniki, dbając równoczesnie o zaufanie naszych Konsumentów. Telebimy ledowe to znakomite przekaźniki treści, które przykuwają zaciekawienie większego grona odbiorców. W naszej korporacji kreowane są unikatowe rozwiązania audio-wizualne, które doskonale odnajdują się zarówno w zamkniętych, jak i otwartych miejscach. Nasi fachowcy troszczą się o najmniejszy element, co składa się na wysoką klasę i praktyczność naszych produktów. Technologia LED umożliwia nam na zdobycie zadowalających efektów w każdych warunkach pogodowych i przy dużym poziomie nasłonecznienia. Przygotowaliśmy dla Państwa bogatą ofertę produktów. Odkryją w naszej firmie Państwo nie tylko ekrany LED, ale także ogromne zaplecze inscenizacyjne i reklamowe - kurtyny diodowe, wyświetlacze diodowe, bandy LED a także video wall. Te urządzenia dadzą Państwu szansę na przygotowanie spektakularnego eventu masowego i na skuteczną i ciekawą promocję. W naszym sklepie znajdą Państwo wybitnej klasy produkty i przyjemną obsługę, która w łatwy sposób zaprezentuje i objaśni działanie naszych urządzeń. Dopasujemy urządzenia do Państwa wymagań, by mogli Państwo otrzymać spektakularne efekty. Zapraszamy do odwiedzenia naszej witryny internetowej.

  Data dodania: 17 02 2016 · szczegóły wpisu »
 • Car For You »

  Oferta firmy Car For You obejmuje wynajem samochodów w miastach Łódź i Poznań, oraz Warszawa, Białystok, Olsztyn. Posiadamy szeroką ofertę samochodów osobowych, jak i dostawczych w systemach długoterminowym i krótkoterminowym, w zależności od potrzeby naszego klienta. Oferujemy samochody różnych znanych i cenionych marek, jak Audi, Fiat, czy Volkswagen. Oczywiście oferowany przez nas wynajem samochodów dostawczych, także obejmuje różne marki, tak by każdy znalazł coś dla siebie, zarówno cenowo jak i jakościowo. Gwarantujemy, że korzystając z usług naszej wypożyczalni, będą państwo zadowoleni!

  Data dodania: 21 07 2016 · szczegóły wpisu »
 • Ekran LED wynajem »

  Ekrany diodowe to nowe oblicze reklamy i obrazu. Elastyczne, funkcjonalne i nowoczesne urządzenia, wyświetlające wyraźny obraz w nocy i w dzień. Urozmaicone parametry i za razem łatwa obsługa. Ekrany LED to wyjątkowy produkt. Od kilku lat zajmujemy się sprzedażą i wynajmem ekranów diodowych na terenie Polski. Jesteśmy producentem, który troszczy się o każdy szczegół. Oferowane przez naszą firmę ekrany LED to zawsze gwarancja najwyższego standardu. Posiadamy w sprzedaży zewnętrzne i wewnętrzne ekrany diodowe. Nasze urządzenia są w stanie przetrwać nawet najbardziej zaskakujące zmiany pogodowe. Są zabezpieczone przed deszczem, wilgotnym powietrzem, pyłem i drobinami piasku. Zastosowany w zewnętrznych ekranach diodowych wyższy parametr mocy świetlnej zapewnia czytelny obraz przy silnym nasileniu światła dziennego. Z kolei specjalnie zmodyfikowany wyświetlacz wewnętrznych ekranów emituje obraz o znakomitej głębi kolorów przy sztucznym świetle. Obydwa urządzenia sprawiają, że rozrywka, jak i reklama wkraczają na kompletnie nowy poziom. Możemy zaoferować naszym Klientom sprzedaż ekranów diodowych, jak i wynajem mobilnych ekranów LED. Zgodnie z Twoimi potrzebami, zapewnimy fachowe doradztwo, bezpieczny transport i serwis sprzętu audio - video. Nowatorskie rozwiązania wizyjne to My.

  Data dodania: 17 08 2016 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · następna strona »