Ernes - oprogramowanie,strony internetowe Brzeg,Wrocław,Opole,Warszawa

Strony związane z hasłem 'wycieczki szkolne':

 • Kolonie »

  Portal turystyki rodzinnej Kogis, serdecznie zaprasza do zapoznania się z ciekawą propozycją obozów i koloni. W swoim wachlarzu mamy duży asortyment kolonii dla najmłodszych a także dla rodzin z dziećmi. Z nami Twój brzdąc ma możliwość przeżycia niezwykłych przeżyć oraz poznania nowych przyjaciół, przepełnionych pasją. Spraw aby Twoja pociecha spędziła niezapomniany okres podczas wakacji, zagwarantuj mu najlepszą zabawę i opiekę – na wycieczkach z Kogis. Możesz znaleźć u nas fascynujące oferty obozów tematycznych, np. kolonie językowe, aktywne, rejs dla dzieci bądź obóz przygodowy z elementami survivalu.

  Data dodania: 30 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Psie zaprzęgi »

  Syberian Husky to jedna z najbardziej lubianych w naszym kraju ras psów, gdyż są efektowne, towarzyskie i energiczne. Decydując się jednak na przygarnięcie takiego psa, trzeba zwrócić uwagę na to, że konieczne jest zagwarantowanie mu dużej ilości ruchu, co nie zawsze jest łatwe. Nasza firma może Państwu w tym pomóc! Od dawna zajmujemy się Husky Syberian, przeprowadzamy wyprawy psimi zaprzęgami, biwaki, pikniki firmowe czy wycieczki szkolne. Oferujemy również profesjonalne treningi dla zwierząt, które pozwolą im zachować dobre zdrowie i uwolnić posiadane zasoby energii.

  Data dodania: 26 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Wycieczki szkolne »

  Stadnina Victor to miejsce, które zaprasza dzieci, narybek a oprócz tego dorosłych na naukę jazdy konnej pod okiem doświadczonych trenerów. Spokojne konie, przyjemna atmosfera a także profesjonalnie przystosowana do jazdy stadnina to źródło niezwykłej przygody oraz spełnienia swoich marzeń z dzieciństwa. Stanina Victor organizuje obozy jeździeckie dla każdej grupy zaawansowania, treningi sportowe oraz indywidualne a także jazdy w terenie. Dla najmłodszych dziatwa organizujemy oprowadzanie na kucyku. To świetna oferta na spędzenie czasu na dworze. Ośrodek zdobył certyfikat Polskiego Związku Jeździeckiego, co daje nam gwarancję bezpiecznego szkolenia, jazdy na przygotowanych koniach a oprócz tego opieki doświadczonego trenera. Mamy również sposobność zdobycia Odznak Jeździeckich. Zapoznaj się ze pełną ofertą stadniny.

  Data dodania: 16 04 2017 · szczegóły wpisu »