Ernes - oprogramowanie,strony internetowe Brzeg,Wrocław,Opole,Warszawa

Strony związane z hasłem 'wycieczki':

 • Chyba nie byłeś jeszcze w Kapsztadzie »

  Kapsztad jest marzeniem każdego turysty. Nic dziwnego, uważany jest za jedno z najpiękniejszych miast świata. Mieszkam w Kapsztadzie i z miłą chęcią zajmęsię organizacją wycieczek do największych atrakcji. Możemy zwiedzić Górę Stołową, Przylądek Dobrej Nadziei i winnice. RPA chlubi się długimi tradycjami winiarskimi sięgającymi XVII wieku. Jakość produkowanych win wzrosła dramatycznie w ostatnich latach. Były wzloty i upadki w historii produkcji południowoafrykańskich win, ale to nadal okolice Kapsztadu pozostają jednym najlepszych miejsc na świecie do degustacji szlachetnych win. Nawet jeśli nie jesteś miłośnikiem win, radzimy odwiedzić romantyczne miasta Stellenbosch i Franschhoek, które znane są głównie dzięki potędze przemysłu winiarskiego.

  Data dodania: 26 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kolonie »

  Portal turystyki rodzinnej Kogis, serdecznie zaprasza do zapoznania się z ciekawą propozycją obozów i koloni. W swoim wachlarzu mamy duży asortyment kolonii dla najmłodszych a także dla rodzin z dziećmi. Z nami Twój brzdąc ma możliwość przeżycia niezwykłych przeżyć oraz poznania nowych przyjaciół, przepełnionych pasją. Spraw aby Twoja pociecha spędziła niezapomniany okres podczas wakacji, zagwarantuj mu najlepszą zabawę i opiekę – na wycieczkach z Kogis. Możesz znaleźć u nas fascynujące oferty obozów tematycznych, np. kolonie językowe, aktywne, rejs dla dzieci bądź obóz przygodowy z elementami survivalu.

  Data dodania: 30 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Psie zaprzęgi »

  Syberian Husky to jedna z najbardziej lubianych w naszym kraju ras psów, gdyż są efektowne, towarzyskie i energiczne. Decydując się jednak na przygarnięcie takiego psa, trzeba zwrócić uwagę na to, że konieczne jest zagwarantowanie mu dużej ilości ruchu, co nie zawsze jest łatwe. Nasza firma może Państwu w tym pomóc! Od dawna zajmujemy się Husky Syberian, przeprowadzamy wyprawy psimi zaprzęgami, biwaki, pikniki firmowe czy wycieczki szkolne. Oferujemy również profesjonalne treningi dla zwierząt, które pozwolą im zachować dobre zdrowie i uwolnić posiadane zasoby energii.

  Data dodania: 26 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Gadżety reklamowe z nadrukiem »

  MM PROMOCJA to dynamiczna firma, która zajmuje się produkcją i sprzedażą upominków reklamowych. W repertuarze wyszperamy wiele różnych przedmiotów, takich jak długopisy, terminarze, aktówki oraz tekstylia. Upominki ze znakiem firmowym utrwalą obraz firmy i będą fajnym dodatkiem dla wszystkich kontrahentów. MM Promocja działa w branży już 10 lat i zapewnia nabywcom najlepszy gatunek materiałów. Spora ilość otrzymanych pozytywnych opinii świadczy o zadowoleniu klientów. Do tej listy możesz dołączyć tak samo i Ty.

  Data dodania: 11 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Ubezpieczenie sportowe | REXIO.PL »

  Jedziesz za granicę na wakacje, będziesz uprawiać sport amatorsko? Sprawdź czy przy zakupie wycieczki w biurze podróży sport który zamierzasz uprawiać za granicą np. windsurfing czy kitesurfing objęty jest ubezpieczeniem w ramach imprezy turystycznej. Jeżeli jest ten sport ubezpieczony sprawdź czy wystarczające są KL, NNW czy masz zagwarantowane OC. Jeżeli będziesz uprawiać sport za granicą i wypożyczać sprzęt sportowy istotne będzie wykupienie OC na sprzęt sportowy a jeżeli będziesz sprzęt zabierał ze sobą ubezpiecz sprzęt sportowy dodatkowo. Jeżeli chcesz sprawdzić najlepsze ubezpieczenie sportowe wejdź na rexio. pl i sprawdź online kwoty potencjalnych polis na Twoje wakacje z uprawianiem sportu.

  Data dodania: 04 05 2015 · szczegóły wpisu »
 • Wycieczki szkolne »

  Stadnina Victor to miejsce, które zaprasza dzieci, narybek a oprócz tego dorosłych na naukę jazdy konnej pod okiem doświadczonych trenerów. Spokojne konie, przyjemna atmosfera a także profesjonalnie przystosowana do jazdy stadnina to źródło niezwykłej przygody oraz spełnienia swoich marzeń z dzieciństwa. Stanina Victor organizuje obozy jeździeckie dla każdej grupy zaawansowania, treningi sportowe oraz indywidualne a także jazdy w terenie. Dla najmłodszych dziatwa organizujemy oprowadzanie na kucyku. To świetna oferta na spędzenie czasu na dworze. Ośrodek zdobył certyfikat Polskiego Związku Jeździeckiego, co daje nam gwarancję bezpiecznego szkolenia, jazdy na przygotowanych koniach a oprócz tego opieki doświadczonego trenera. Mamy również sposobność zdobycia Odznak Jeździeckich. Zapoznaj się ze pełną ofertą stadniny.

  Data dodania: 16 04 2017 · szczegóły wpisu »