Ernes - oprogramowanie,strony internetowe Brzeg,Wrocław,Opole,Warszawa

Strony związane z hasłem 'warsztat':

 • Naprawa turbin samochodowych »

  Regeneracją autoturbin zajmuje się nadzwyczaj sprofilowana kadra z długim stażem oraz praktyką w tej dziedzinie. Mamy najlepszy i najbardziej dokładny sprzęt który służy do regeneracji turbin samochodowych. Każdy przypadek traktujemy oddzielnie, a przy naprawie użytkujemy tylko nowe oraz oryginalne części, tylko i wyłącznie od najważniejszych jednostek. wszelka dostarczona autoturbina do naprawy są starannie dekomponowane oraz myte, czyszczone piaskiem tak aby osiągnęły nowy wygląd. Trudnimy się reperowaniem i naprawą sprężarek najlepszych firm między innymi np. KKK. Na naszą pracę zapewniamy 12 miesięcznej gwarancji bez limitu kilometrów. Jesteśmy firmą o długoletnim stażu i doświadczeniem, zezwól nam zająć się swoją turbosprężarką, a obiecujemy, iż przez długi czas będziesz cieszył się błogą jazdą.

  Data dodania: 08 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Maglownica »

  Oto trafiłeś na opis serwisu internetowego usług motoryzacyjnych Przekładnia S. C. Szydlik-Jóźwiak, Skompska. Siedziba warsztatu to Pabianice, które znajdują się obok miasta Łódź. Wady z jakimi zawsze nabywcy przyjeżdżają do naprawy samochodowej to: wycieki, luzy, trzaski, braki a również zaniki pomocy, susy na sztabie i nietrzymanie toru drogi. Mechanicy szczycą się nieskazitelnymi umiejętnościami we własnej branży jaką jest regeneracja przekładni kierowniczych. Dobra atmosfera sprawia, że odbiorcy polecają przedsiębiorstwo znajomym. Regeneracja maglownic jest istotną dziedziną działalności zakładu naprawy części układów kierowniczych z województwa łódzkiego. W czasie reperacji układów kierowniczych w samochodzie niezbędne bywają wymiany zużytych części na nowe, którymi są wyłącznie nieużywane i oryginalne uszczelki koyo, pojazd suppliers albo orpav. Naprawa przekładni kierowniczych odbywa się w komfortowych warunkach, gdyż przestronna hala pozwala na szybką a także sprawną obsługę. Auto - mechanika pojazdowa wychodzi naprzeciw klientowi oraz spełnia jego oczekiwania, gdyż jest elastyczna w stosunku do jego wymagań. Pracownicy w firmie Przekładnia świadczą czynności takie jak naprawa maglownic a również regeneracja przekładni. Firma specjalizuje się w naprawie maglownic a także przekładni, która to stosuje tylko przetestowane uszczelniacze posiadające mocno wytrzymałość ciśnieniową. W mieście Warszawa oraz w Łodzi prowadzony jest również skup zużytych, niepotrzebnych części od układów kierowniczych jak maglownica. Możliwości a również detale na stronie WWW Przekładni S. C.

  Data dodania: 18 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Witraże - sakralne »

  Zakład Witraży Furdyna istnieje od chwili 1992 roku. Została ona założona z tego powodumasza Furdynę – absolwenta krakowskiej Akacemii Sztuk Pięknych. Nasi personel do utalentowani profesjonaliści, którzy szkolili się u mistrzów w tym fachu. Dotychczas wykonaliśmy ponad 200 prac na witraże do obiektów sakralnych i dodatkowo świeckich. Nasze dzieła mogą Państwo zachwycać się w całej Polsce, nawet lepiej zagranicą. Przy użyciu możliwości korzystania z doświadczenia projektowego Józefa Furdyny, a oprócz tego ks. Tadeusza Furdyny nasza zakład stała się nawet liderem w prywatnej branży. Za szczególny udział w postęp sztuki sakralnej nasza pracownia w charakterze pierwsza w państwie została nagrodzona medalem Papieskiej Rady Kultury „Per Artem Ad Deum”. Serdecznie zachęcamy do zaznajomienia się z galerią Naszych zamówień oraz dodatkowo składania prac!

  Data dodania: 27 09 2015 · szczegóły wpisu »