Ernes - oprogramowanie,strony internetowe Brzeg,Wrocław,Opole,Warszawa

Strony związane z hasłem 'usługi':

1 · 2 · 3 · 4 · następna strona »
 • Transport Wrocław »

  Firma Mirotrans prowadzi we Wrocławiu i na obszarze całego kraju działalność transportową. Do tego celu używamy niezwykle pakownych meblowozów. Wykonujemy za ich pomocą kompleksowe przeprowadzki mieszkań i biur. Jesteśmy dostępni drogą telefoniczną lub przy pomocy maila. gorąco zachęcamy do zajrzenia na naszą stronę internetową.

  Data dodania: 24 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Usługi transportowe Wrocław »

  Przedstawiamy ofertę firmy Mirotrans z Wrocławia na usługi transportowe. Mają Państwo możliwość wynajęcia auta dostawczego z kierowcą. W razie czego zapewniamy także ekipę ludzi do załadunku i rozładunku. Obszarem naszej działalności obejmujemy cały kraj oraz wybrane kraje Unii Europejskiej. Posiadamy OC przewoźnika.

  Data dodania: 24 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Ogłoszenia »

  W jaki sposób dojść do niesłychanie wielkiej społeczności osób w niesłychanie krótkim periodzie czasu? Możesz sięgnąć po naszą stronicę internetową, jaka jest serwisem gdzie wolno dodać gratisowe ogłoszenie. Natrafisz na niej ogłoszenia z takiej sfery przykładowo: transport. Rozumie się samo przez się, iż kategorii jest przeważająco więcej przez co wybitnie łatwo skierujesz własne ogłoszenie do którejś z przystępnych. Wstąp na stronicę, dołącz ogłoszenie i dotrzyj z nim do wielu prawdopodobnych nabywców.

  Data dodania: 27 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Usługi wodno- kanalizacyjne, USŁUGI INSTALACYJNE »

  Nasz firma wykonuje kompleksowe usługi instalacyjne w szerokim zakresie od instalacji wodno kanalizacyjnych do instalacji solarnych. Planujesz wykończenie domu? Szukasz firmy, która wykona wszystkie instalacje w Twoim domu? Podłączy zlew, prysznic, zmywarkę oraz wykona wszelkie inne instalacje? Zadzwon do nas!

  Data dodania: 05 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Przeprowadzki Warszawa tanio »

  Nasza firma transportowa Matron Przeprowadzki Warszawa przez lata swojej działalności zdobyła przydatną wiedzę i doświadczenie przy kompleksowych przeprowadzkach. Usługi naszej firmy kierujemy zarówno do klientów indywidualnych jak i firm oraz instytucji. Wyróżnia nas sumienność, profesjonalizm i terminowość, co poświadczyć mogą nasi dotychczasowi klienci i zamieszczone na stronie internetowej listy referencyjne. Troszczymy się o powierzone nam mienie, posiadamy najróżniejsze potrzebne do pakowania i zabezpieczania dóbr materiały, w tym folie stretch, folie bąbelkowe, taśmy i kartony. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Przeprowadzimy Cię szybko, sprawnie i bezpiecznie.

  Data dodania: 07 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Zapowiedzi znanych lektorów »

  Aby sprostać oczekiwaniom klientów, Stemlogic opracowała interesującą ofertę usług telekomunikacyjnych. Wśród dostępnych u nas rozwiązań są m.in.: wirtualna centrala telefoniczna (VPBX), która zastępuje tradycyjne rozwiązania opierające się na fizycznych centralach, system Call Center, którego celem jest wspieranie telefonicznej obsługi klientów, telefonia VoIP. Stemlogic przygotował dla Państwa również telefony stanowiące niezwykle istotną część systemu telekomunikacyjnego. Oferta Stemlogic obejmuje linie produktowe aparatów mających różnorodne przeznaczenie, w tym telefon ISDN, telefon konferencyjny, telefon systemowy,telefon VoIP. Wdrażane przez nas rozwiązania telekomunikacyjne zapewnią Państwu wiele zysków, m.in. obniżenie kosztów za telefon. Gorąco zachęcamy do zaznajomienia się z ofertą firmy Stemlogic.

  Data dodania: 11 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Wystaw opinie »

  Współczesny świat niewątpliwie jeteśmy w stanie nazwać światem usług. Na niemalże wszelkim kroku jesteśmy w stanie spotkać biznesmenów oraz zwyczajnych ludzi propunujących różne usługi. Obecnie trwamy w kapitalizmie i to pieniądz rządzi planetą, czyli co za tym idzie rozwija się gospodarka. Zasadniczym filarem gospodarki są usługi. Który człowiek nie bywa w knajpkach czy nie zamawia jedzenia do domu, dzięki usługom gastronomicznym życie jest prostsze. W teraźniejszym świecie istnieje nadzwyczaj dużo różnego rodzaju usług i wszystkie są dla ludzi.

  Data dodania: 13 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Serwis drukarek Wrocław »

  Spoglądając na świat rozumiemy, że straszna konkurencja w sektorze kapitalistycznym sprawia, że instytucje zwiększają nakłady na poprawienie swojego obrazu. Co zrobić jak uszkodzi się podstawowe narzędzie kopiujące w istotnej działalności gospodarczej, nie trzeba załamywać rąk, zjawimy się szybko i nareperujemy co się zepsuło, za niewielkie środki pieniężne i zrobimy to migiem. Reklamowana tu spółka ma typowe wyróżniki solidnego i przyszłościowego przedsiębiorstwa z jakim to wskazane jest współpracować. W tym zdaniu chcielibyśmy przedstawić marki naprawianych u nas wytwórców Lenovo, XeroX, UTAX, FELLOWES.

  Data dodania: 20 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Tanie przeprowadzki Poznań »

  Drabant Przeprowadzki Poznań to doskonałe przedsiębiorstwo transportowe. Wyjątkowo profesjonalnie przeprowadzane są usługi transportowe Poznań zatem posiada powody do satysfakcji. Drabant Transport Przeprowadzki Poznań posługuje się różnorodnym taborem samochodowym. Furgon do mniejszych przeprowadzek oraz odmienne pojazdy zostały zademonstrowane na witrynie. Taksówka bagażowa Poznań to określenie kojarzone z tym przedsiębiorstwem. Opłaca się tu zamawiać transport sprzętu AGD, a także transport mebli Poznań może liczyć na opłacalne stawki. Zerknij na stronę, aby zapoznać się z galerią. W sytuacji, kiedy się przeprowadzamy i potrzebny jest demontaż mebli i skręcenie mebli, Drabant Poznań Przeprowadzki proponuje swoją pomoc. Ponadto Drabant Transport Przeprowadzki Poznań para się utylizacją niepotrzebnego sprzętu domowego. Warto zostać tutaj klientem. Informacje dotyczące przeprowadzki należy zaprezentować w formularzu kontaktowym. Fachowiec z Drabant Transport Przeprowadzki Poznań sprecyzuje wtedy koszt przeprowadzki. Kliknij na witrynę, aby uzupełnić formularz.

  Data dodania: 08 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Wynajem autokarów Wrocław »

  Człowiek jest z natury istotą bardzo ruchową. Poruszamy się bezustannie- albo w zamiarach zarobkowych (podróż do pracy), to też popychani nieprzerwaną chęcią rozumienia obejmującego nas świata. Podróże są nierozerwalnie scalone z ludzką naturą. W jaki sposób przemieszczamy się z miejsca na miejsce? Latamy samolotami, korzystamy z autobusów, jeździmy samochodami. Tych co wybierają autokary zapraszamy do siebie.

  Data dodania: 11 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Usługi archeologiczne | Centrum Archeologiczne - »

  Centrum Archeologiczne oferuje usługi archeologiczne: -badania wykopaliskowe -nadzory archeologiczne -konsultacje -badania powierzchniowe. Firma działa głównie na terenie Mazowsza. Badania archeologiczne wykonywane są przed dużymi inwestycjami t. j. budowa dróg, torów kolejowych, magazynów oraz sklepów szeroko płaszczyznowych oraz przed małymi inwestycjami t. j. domy mieszkalne.

  Data dodania: 22 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Naprawa laptopów Warszawa »

  Nasz serwis laptopów oferuje naprawę różnego rodzaju urządzeń komputerowych: zaczynając od komputerów stacjonarnych, przez notebooki, netbooki aż po tablety. Posiadamy paroletnie doświadczenie w serwisowaniu sprzętu komputerowego oraz outsourcingu IT. Oferujemy m. in. : czyszczenie laptopa, naprawa laptopów po zalaniu oraz wymiana matrycy. Naszym elementarnym celem jest zaspokojenie oczekiwań nawet najbardziej wymagających klientów. Zapraszamy do naszych lokali w Warszawie. Ich adresy można znaleźć na naszej stronie www.

  Data dodania: 25 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Doradztwo podatkowe Oleśnica »

  Aktywność firmy Meritum została zainaugurowana w 2005 roku. Zaczynaliśmy jako biuro specjalizujące się w outsourcingu księgowym oraz kadrowo-płacowym. Od 2012 roku funkcjonujemy jako spółka prawa handlowego. Aktualnie Meritum jest jednym z najnowocześniejszych biur podatkowych w Oleśnicy. Nasze poczynania znalazły uznanie w oczach innych. W 2010 roku zostaliśmy zaproszeni do prestiżowego klubu BCC. Nasza opieka prawna w trudnych sprawach da naszym partnerom poczucie spokoju i bezpieczeństwa.

  Data dodania: 25 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • SZKOLENIA BHP WARSZAWA »

  Szkolenia i usługi BHP. Nadzór BHP i PPOŻ. Nowoczesne szkolenia BHP i PPOŻ dla wszystkich grup zawodowych, ocena ryzyka zawodowego dla wszystkich stanowisk pracy, postępowania powypadkowe, dokumentacja powypadkowa. Szkolenia bhp wstępne oraz szkolenia bhp okresowe. Szkolenia z udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej. Outsourcing BHP, kompleksowa obsługa BHP przedsiębiorstw.

  Data dodania: 05 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Instalacje centralnego ogrzewania Słupsk »

  Firma hydrauliczno-instalacyjna oferuje następujące usługi: - instalacja toalety, wanny, brodzika - instalacja pralki, lodówki, zmywarki, - wymiana cieknącego kranu, - naprawa awarii hydraulicznych, - przeróbki instalacji wodno-kanalizacyjnych, - montaż instalacji centralnego ogrzewania, - oraz inne usługi konserwacyjne. W celu osiągnięcia najwyższej jakości oferowanych usług współpracujemy z fachowcami oraz wykorzystujemy najlepsze technologie. Opłaty za usługi określane są indywidualnie z Klientem z uwzględnieniem istoty wymiany. Funkcjonujemy w obszarze dawnego województwa słupskiego. Zapraszamy do kontaktu.

  Data dodania: 06 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Usługi cateringowe Poznań »

  Faktycznie modne są spotkania firmowe Poznań jest w stanie możliwość korzystać z propozycji Weranda Family. Jest to będąca szanowaną marką spółka cateringowa. Bardzo dobry katering Poznań to hasło kojarzone z tą firmą. Gdy potrzebna jest impreza mająca na celu integrację albo odmiennego rodzaju spotkania firmowe Poznań ma zagwarantowane wsparcie w zakresie cateringu. Przedsiębiorstwo wspomaga eventy zaplanowane w rozmaitych miejscach. Do kawiarenki warto zaprosić inną osobę by spędzić wieczór tylko we dwoje. Przy planowaniu spotkań Weranda Family troszczy się zarówno o menu jak i o estetykę wnętrz. Ozdoby jakie stosuje Weranda Family Catering Dla Firm Poznań są po zakończeniu poszczególnych uroczystości wysyłane do domów dziecka. Każdy kto lubi momenty odprężenia, powinien dbać o jak najlepszą organizację własnego wypoczynku. Zazwyczaj to co jest starannie wymuskane, daje największą satysfakcję. Wspaniałą asystę dla osób zarządzających przedsiębiorstwami stanowią rewelacyjnej jakości usługi cateringowe Poznań ma zatem powody do zadowolenia.

  Data dodania: 13 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Projektowanie ogrodów Wrocław »

  PLUSGARDEN jest firmą prowadzącą rozbudowaną działalność związaną z architekturą krajobrazu. Przedsiębiorstwo oferuje kompleksową działalność opartą na współpracy z profesjonalistami i przy wykorzystaniu najlepszych materiałów. Stwarzamy możliwość skorzystania z pojedynczych usług lub kompleksowej obsługi klienta. Zajmując się projektowaniem ogrodów we Wrocławiu i jego okolicach korzystamy z nowoczesnych rozwiązań. Dzięki takiej strategii nasze usługi ogrodnicze mają bardzo szeroki charakter. Stawiamy na innowacyjność oraz uzyskanie jak najepszych efektów wizualnych, które zadowolą naszych klientów. Warto pamiętać, że zakładanie ogrodów we Wrocławiu, jak i jego okolicach zawsze podnosi estetykę przestrzeni. Miejsca, którymi się zajmujemy obejmujemy usługami ogrodniczymi stają się przyjazne i poprawiają atmosferę w okolicy. Pielęgnacja ogrodów we Wrocławiu stanowi naszą pasję. Dzięki naszym staraniom ogrody we Wrocławiu stają się piękniejsze i sprawiają, że wszyscy, którzy z nich korzystają czują się bliżej natury.

  Data dodania: 26 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Fontanny i dekoracje z kamienia - usługi kamieniarskie. »

  Moja niewielka pracownia prowadzi usługi z zakresu kamieniarstwa artystycznego. Szczególnie chętnie zajmujemy się wyrobem rustykalnych, unikatowych fontann z kamienia. Większość z naszych wyrobów to prace unikatowe dla indywidualnych realizacji. Zamówić w naszej pracowni można prawie wszystko: od rzeźby z piaskowca, poprzez fontanny przyścienne czy wiszące, rzygacze fontannowe, balustrady, dekoracje ogrodowe, gazony, ławki czy elementy architektoniczne. Specjalizujemy się w obróbce piaskowców bolesławieckich, ale również można zlecić usługi w powierzonym materiale. Staramy się, aby nasze realizacje kamieniarskie wykonywać profesjonalnie. Pomaga nam w tym półtora dekady doświadczenia jako firma wykonawcza. Jako jedni z niewielu wykonawców wykonamy kompleksowy montaż fontanny. Zapraszamy gorąco wszystkich zainteresowanych na stronę internetową gdzie umieszczonych jest więcej detali oraz galeria naszych prac.

  Data dodania: 02 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Wzory nagrobków warszawa »

  Pan Marek Woźnicki prowadzi Przedsiębiorstwo Usług Kamieniarskich w Otwocku. Jest to rodzinna firma, która działa już prawie 50 lat. Para się planowaniem i produkcją nagrobków. Propozycja wymienia nagrobki pojedyncze, dwuosobowe, rzeźby, flakony i ławy. Galerię produktów idzie oglądać na stronie www. zakładu. Firma tworzyła nagrobki sławnych ludzi, których najbliżsi polecają instytucję. Profesjonalny zespół i zaawansowana technologia gwarantują wysoką jakość usług i całkowite zaspokojenie kontrahentów.

  Data dodania: 12 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia bhp, kursy bhp, EKOL-BHP »

  EKOL-BHP to firma realizująca zadania w imieniu pracodawców w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy. Jako grupa fachowców służymy wsparciem w organizacji szkoleń bhp oraz wszelkich usługach z zakresu bhp. Szkolimy wstępnie nowych pracowników jak również prowadzimy szkolenia okresowe dla wszystkich grup zawodowych. W naszej ofercie znajdziecie Państwo także szkolenia okresowe w formie e-learning. Oceniamy ryzyko zawodowe dla poszczególnych stanowisk pracy a także sporządzamy kompletną dokumentację powypadkową. Organizujemy kursy z zakresu udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej i szkolenia ppoż. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą obuwia i odzieży roboczej sprzedawanej w naszym sklepie internetowym. Zapewniamy fachową realizację zleceń.

  Data dodania: 16 06 2013 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · 3 · 4 · następna strona »