Ernes - oprogramowanie,strony internetowe Brzeg,Wrocław,Opole,Warszawa

Strony związane z hasłem 'SUPREMIS':

 • SUPREMIS – wieloletni partner niemieckiego koncernu SAP »

  SAP jest wiodącym na świecie dostawcą rozwiązań w zakresie oprogramowania do zarządzania. Rozwiązanie SAP Business One jest dystrybuowane przez sieć certyfikowanych partnerów. Jednym z nich jest firma SUPREMIS, która została pierwszym Złotym Partner SAP w Polsce. SUPREMIS oferuje swoim klientom profesjonalne wdrożenie systemu SAP Business One, usługi serwisowe oraz możliwość dostosowania systemu według indywidualnych wymagań. System SAP Business One oferowany przez SUPREMIS skierowany jest przede wszystkim do małych i średnich przedsiębiorstw, których celem jest sprawniejsze zarządzanie.

  Data dodania: 11 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • SUPREMIS – gwarancja najlepszych rozwiązania branżowe »

  Firma SAP od ponad 40 lat zajmuje się projektowaniem rozwiązań dla sektorów wymagających specyficznych rozwiązania branżowe. Zastosowanie rozwiązania branżowe opartych na aplikacji SAP Business One zapewniają rozwój małym i średnim przedsiębiorstwom. Rozwiązania branżowe oferowane przez SUPREMIS opierają się na głębokiej znajomości procesów, które umożliwiają lepszą realizację działań w danej branży. Rozwiązania branżowe oferowane przez SUPREMIS to m. in. : zarządzanie nieruchomościami, budownictwo, FMCG. SUPREMIS dostarcza narzędzia i technologie umożliwiające szybkie oraz solidne wdrożenie, a co za tym idzie oszczędność czasu i środków.

  Data dodania: 11 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Zarządzaj sprawnie małą firmą dzięki SUPREMIS »

  Firma SUPREMIS jako Złoty Partner SAP posiada w swojej ofercie rozwiązania dla małych firm, które istnieją już na rynku lub rozpoczynają działalność. Takim rozwiązaniem jest system SAP Business One Starter Package, który został stworzony z myślą o małych firmach. SUPREMIS gwarantuje swoim klientom wdrożenie SAP Business One Starter Package na najwyższym poziomie. System oferowany przez SUPREMIS - SAP Business One Starter Package jest przede wszystkim skierowany do wymagających przedsiębiorców dbających o jakość i profesjonalizm. Dzięki oprogramowaniu SAP Business One Starter Package wykonywanie codziennych obowiązków będzie wymagało minimalnych nakładów pracy i przyniesie wymierne korzyści.

  Data dodania: 11 03 2013 · szczegóły wpisu »