Ernes - oprogramowanie,strony internetowe Brzeg,Wrocław,Opole,Warszawa

Strony związane z hasłem 'sport':

 • Demotywatory »

  Serwis dzięki któremu bez wątpienia zabijesz nudę i spędzisz wiele godzin na ciekawej rozrywce w sieci. Będziesz mógł oglądać pełno zdjęć, obrazków,gifów i tym podobnych rzeczy.Bez problemu sam dodasz najciekawsze twoim zdaniem materiały oraz wygenerujesz nowe demoty. Wszystko co u nas znajdziesz jest powiązane ze sportem.

  Data dodania: 29 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Skoki spadochronowe »

  Myślisz o skoku spadochronowym w tandemie? Na stronie skoczek.com.pl z pewnością znajdziesz to czego szukasz! Pomimo zawrotnej prędkości, instruktorzy non stop czuwają nad Twoim bezpieczeństwem. Taki skok w tandemie da Ci niezapomniane chwile. Oprócz możliwości wykonania skoku jest także kurs Accelerated Freefal (AFF), czyli nauka wolnego spadania najbardziej efektywnym i najszybszym sposobem. Jeśli chcesz się z nami skontaktować, zapraszamy do Warszawy i Nowego Targu. Na stronie można również wypełnić zgłoszenie, bądź znaleźć numer telefonu.

  Data dodania: 18 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Ubezpieczenie sportowe | REXIO.PL »

  Jedziesz za granicę na wakacje, będziesz uprawiać sport amatorsko? Sprawdź czy przy zakupie wycieczki w biurze podróży sport który zamierzasz uprawiać za granicą np. windsurfing czy kitesurfing objęty jest ubezpieczeniem w ramach imprezy turystycznej. Jeżeli jest ten sport ubezpieczony sprawdź czy wystarczające są KL, NNW czy masz zagwarantowane OC. Jeżeli będziesz uprawiać sport za granicą i wypożyczać sprzęt sportowy istotne będzie wykupienie OC na sprzęt sportowy a jeżeli będziesz sprzęt zabierał ze sobą ubezpiecz sprzęt sportowy dodatkowo. Jeżeli chcesz sprawdzić najlepsze ubezpieczenie sportowe wejdź na rexio. pl i sprawdź online kwoty potencjalnych polis na Twoje wakacje z uprawianiem sportu.

  Data dodania: 04 05 2015 · szczegóły wpisu »