Ernes - oprogramowanie,strony internetowe Brzeg,Wrocław,Opole,Warszawa

Strony związane z hasłem 'ślub':

 • Filmy i fotografie ślubne »

  Filmowanie ślubów, fotografia weselna, sesje plenerowe to tylko fragment naszej okolicznościowej oferty. Zapraszamy Młode Pary do zapoznania się z naszym pomysłem na kreatywne filmowanie. Filmy ślubne mogą być interesujące dynamiczne i nowoczesne. Pracujemy na najlepszych aparatach i kamerach, Realizujemy zlecenia na terenie całego kraju.

  Data dodania: 27 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Zespół muzyczny na wesele-Astrax »

  Przedstawiamy państwu wyjątkowo atrakcyjną, wysoce konkurencyjną ofertę nowoczesnego zespołu muzycznego. Nasz zespół powstał w 2006 roku. Obecnie występujemy jako zespół trzyosobowy z doświadczoną wokalistką w składzie. Stale rosnące wymogi rynku, konkurencja jak i wymagania klientów oraz zmieniający się gust w muzyce sprawia iż stawiamy na nowoczesność oraz jakość. Poświęcona praca jak i zaangażowanie w rozwój oraz umiejętności muzyczne i artystyczne pozwalają utrzymać wysoki poziom i popularność mimo sporej konkurencji. Zajmujemy się głównie oprawą muzyczną wszelkiego rodzaju imprez okolicznościowych. Zapewniamy dodatkowe atrakcje w trakcie imprez a sprzęt sceniczny w postaci efektów, świateł i dymu jest dopełnieniem doskonałej atmosfery. Za jakość od strony muzycznej odpowiada profesjonalny sprzęt estradowy jak i sygnowane logiem znanych firm instrumenty. Jesteśmy alternatywą dla drogich wieloosobowych grup a co za tym idzie dobrym wyborem na każdą imprezę.

  Data dodania: 16 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Fotografia Ślubna Białystok Studio Paparazzi »

  www. studiopaparazzi. pl Dlatego już wcześniej powinniśmy zarezerwować dobrego fotografa, żeby mieć pewność, że nasze ślubne zdjęcia Białystok będą jedyne w swoim rodzaju. Z całą pewnością fotografie ślubne powinny być nie tylko piękne, ale także powinny uwieczniać wszystkie emocje, które towarzyszą nowożeńcom w tym niesamowitym dla nich dniu. Jeżeli zależy nam na pamiątkach z dniu ślubu, to możemy także wynająć na czas ślubu kogoś kto będzie odpowiedzialny za wideofilmowanie Białystok. Dobry reportaż z wesela zawsze będziemy z przyjemnością oglądać. Zresztą nie tylko my, ale także cała nasza rodzina oraz znajomi, którzy towarzyszyli nam w dniu, w którym zdecydowaliśmy się stanąć na ślubnym kobiercu. Warto więc zainwestować w dobrego kamerzystę chociażby dla nich. W końcu oni także chcieliby mieć pamiątkę z tego ważnego dla nas wydarzenia. Pamiętajmy

  Data dodania: 18 02 2014 · szczegóły wpisu »