Ernes - oprogramowanie,strony internetowe Brzeg,Wrocław,Opole,Warszawa

Strony związane z hasłem 'śląsk':

 • Chorągiew Piastów Śląskich »

  Chorągiew Piastów Śląskich - Strona Bractwa Rycerskiego - oficjalna strona CHPSia poświęcona tematyce Ruchu Rycerskiego na terenie Polski oraz Europy. Rycerska Chorągiew Piastów Śląskich liczy 20 stałych zapaleńców i kolejnych 20 w nowicjacie z Oławy, Brzegu, Kędzierzyna Koźla, Wrocławia, Opola. Jesteśmy ludźmi młodymi, których pasjonuje kultura średniowiecza. Interesujemy się tańcami dawnymi, technikami walki i rożnego rodzaju bronią białą (kiścienie, miecze, topory, partyzany, korbacze itp... ). To dzięki tej pasji możemy zaprezentować szerokiej publiczności kulturę naszych przodków - pokazać jak pojmowali honor nasi pradziadowie, jak wyglądał ich kodeks, zabawa i rycerska walka.

  Data dodania: 19 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Ogrzewanie Katowice »

  Wszyscy wiemy, że we współczesnych czasach wydatki połączone z ogrzewaniem mieszkań są bardzo poważne i z tej przyczyny czynią niebagatelny uszczerbek na domowym budżecie. Nie dziwi zatem fakt, że poszukuje się innowacyjnych, korzystniejszych propozycji w zakresie ogrzewania. Gorąco zapraszamy wszystkich do odwiedzenia witryny w sieci, na której nasza firma Ogrzewanie Śląsk oferuje rozległą panoramę usługową, za sprawą której zarówno o ile chodzi o klimatyzatory, jak również kolektory słoneczne Katowice to miasto naprawdę godne zaufania. Jeżeli chodzi o klimatyzatory Katowice, a konkretnie polecana przez nas firma dostarcza doskonałej klasy sprzęty, które poza tym, że schładzają powietrze – także czyszczą go i gwarantują równowagę w zakresie temperatury, a także wilgotności i nie tylko. By móc poznać całkowity asortyment ofertowy naszej firmy, należy tylko wklikać w którąkolwiek wyszukiwarkę WWW hasło „pompy ciepła Katowice” lub „montaż klimatyzacji Katowice” – i gotowe!

  Data dodania: 29 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia bhp, kursy bhp, EKOL-BHP »

  EKOL-BHP to firma realizująca zadania w imieniu pracodawców w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy. Jako grupa fachowców służymy wsparciem w organizacji szkoleń bhp oraz wszelkich usługach z zakresu bhp. Szkolimy wstępnie nowych pracowników jak również prowadzimy szkolenia okresowe dla wszystkich grup zawodowych. W naszej ofercie znajdziecie Państwo także szkolenia okresowe w formie e-learning. Oceniamy ryzyko zawodowe dla poszczególnych stanowisk pracy a także sporządzamy kompletną dokumentację powypadkową. Organizujemy kursy z zakresu udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej i szkolenia ppoż. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą obuwia i odzieży roboczej sprzedawanej w naszym sklepie internetowym. Zapewniamy fachową realizację zleceń.

  Data dodania: 16 06 2013 · szczegóły wpisu »
 • Fotom: zdjęcia ślubne- Sosnowiec, Dąbrowa Górnicza. »

  Szukacie Państwo w tym momencie fachowców od produkcji filmowej, która jest w stanie sprawić, że we wszystkich przypadkach będziecie usatysfakcjonowani z końcowego efektu filmu ślubnego, komunijnego czy przykładowo reklamówki telewizyjnej? A może bardziej chodzi o zdjęcia ślubne sosnowiec? Jeżeli wchodzi w rachubę Zagłębie Dąbrowskie oraz Górny Śląsk, korzystną ofertę umieściła w Sieci firma o nazwie Fotom. Jeśli ktokolwiek rozgląda się za ekspertami prowadzącymi działalność w branży produkcji filmowej i fotograficznej, gorąco zapraszamy do kontaktu. Wieloletnia pasja powoduje, że fotografie ślubne i produkcja filmowa w każdym przypadku zwykły nam wychodzić w fenomenalny sposób. Na szczęście ciągle bardzo uwielbiamy robić filmy albo fotografie, nieustannie szukamy nowych wyzwań, a więc to tak jakby jest w stanie zagwarantować nasz całkowity profesjonalizm.

  Data dodania: 18 05 2015 · szczegóły wpisu »
 • Oklejanie samochodów folią »

  Nasza spółka para się wytwarzaniem oklejania samochodów wszelkiego typu. Z mojej oferty mogą skorzystać zarówno właściciele samochodów osobowych jak i dostawczych. Oklejanie samochodów nie stanowi dla nas żadnej tajemnicy. Przede wszystkim przygotowujemy nasze usługi w okolicach Śląska, a oprócz tego Katowic. W zakres zamówień jakich się podejmujemy wchodzi nie tylko samo oklejanie samochodu, lecz również przygotowanie szaty graficznej. Ażeby wszystko było zrealizowane na najwyższym poziomie zatrudniamy wyłącznie doświadczonych pracowników mogących spełnić wymagania każdego. Do wykonywania naszych usług stosujemy jedynie a także tylko materiały wysokiej jakości. Namawiamy serdecznie do zapoznania się z pełną propozycją naszej firmy.

  Data dodania: 13 06 2015 · szczegóły wpisu »
 • Złomowanie aut Bielsko-Biała »

  Kasacja pojazdów z firmą autozlom5. pl, działamy na śląsku iMałopolska Oferujemy darmową usługę odbioru wehikułu od klienta. Recykling aut to rozwiązanie stworzone z myślą o właścicielach pojazdów, które nie nadają się do dalszej eksploatacji. Dzięki złomowaniu legalnie i błyskawicznie można pozbyć się problemu, inaczej zepsutego samochodu. Firma posiada właściwy sprzęt, za którego pomocą można bezpiecznie przetransportować pojazd, który nie dotrze do punktu kasowania samodzielnie. Klient od ręki otrzymuje należność wynikającą z tytułu kasowania samochodu oraz dokumenty, na których podstawie może prawnie wyrejestrować obecne auto tudzież zwrócić się do ubezpieczyciela o zwrot części zapłaconej opłaty ubezpieczeniowej.

  Data dodania: 31 12 2016 · szczegóły wpisu »