Ernes - oprogramowanie,strony internetowe Brzeg,Wrocław,Opole,Warszawa

Strony związane z hasłem 'Sanatorium':

 • Odprężające sanatoria nad morzem Pomorskie »

  W Dworku Słoneczko 2 wypoczną Państwo i nabiorą nowiuteńkich mocy na trudy dnia powszedniego. W razie proszeń odnośnie usług istniejemy do Państwa dyspozycji całkowitą dobę. Zachęcamy do naszego niepowtarzalnego ośrodka wypoczynkowego spa nad morzem w województwie Pomorskim na chwilę relaksu i zapomnienia. Dysponujemy sporym doświadczeniem w zaświadczaniu usług odpoczynku dla ludzi w. Zachęcamy do kontaktu telefonicznego bądź mailowego w celu rezerwacji miejsca w naszym pensjonacie sanatorium nad morzem Pomorskie Dworek Słoneczko 2. Po za ośrodkiem spa prowadzimy także u nas sanatoria nad morzem oraz rehabilitacje nad morzem. Funkcjonując na rynku od wielu lat zapewniamy, że nasze usługi turystyczne są na najwyższym poziomie w pesnjonacie Dworek Słoneczko 2 w Smołdzinie.

  Data dodania: 12 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • Sanatorium Inowrocław »

  Poszukujesz miłego pensjonatu w Inowrocławiu? Jeżeli już tak - serdecznie zapraszamy do zarezerowania noclegu właśnie u nas. Oferujmy komfortowe warunki, w których aż preferuje się wypoczywać. W opcji są też śniadania. Fachowa obsługa gwarantuje najwyższej klasy usługi, które spełnią nadzieje wybrednych nabywców. Niskie koszty i dodatkowo dogodna umiejscowienie sprawią, że wypoczynek będzie niezwykle przyjemny. Namawiamy serdecznie do zapoznania się z naszą propozycją. Sprawdź nasze usługi sam, a oprócz tego przekonaj się że warto postawić na nas!

  Data dodania: 18 09 2015 · szczegóły wpisu »
 • Borowiny »

  Uzdrowisko Wieniec – Zdrój umiejscowione jest na malowniczych Kujawach. Funkcjonuje od 1923 roku a także od tej pory przyjmuje kuracjuszy. Obiekt otoczony jest malowniczymi, sosnowymi lasami, których nie byle jaki mikroklimat perfekcyjnie służy kuracjuszom. W uzdrowisku świadczone jest ponad 70 różnych zabiegów, które sprzyjają wyleczeniu schorzeń reumatologicznych, ortopedyczno-urazowych, kardiologicznych a także nadciśnienia, dolnych dróg oddechowych, układu nerwowego a oprócz tego osteoporozy. Szczegółowa oferta uzdrowiska dostępna jest na stronie uzdrowisko-wieniec. pl. Nad wszystkim czuwa wykwalifikowany personel lekarski, który obopólnie służy radą a oprócz tego doświadczeniem. Uzdrowisko dysponuje szpitalem oraz sanatoriami dla dorosłych, i również zakładem pielęgnacyjno - opiekuńczym oraz Zakładem Przyrodoleczniczym. Na obszarze uzdrowiska działa również poradnia psychologiczna.

  Data dodania: 19 07 2017 · szczegóły wpisu »