Ernes - oprogramowanie,strony internetowe Brzeg,Wrocław,Opole,Warszawa

Strony związane z hasłem 'reklama':

 • Katalog stron »

  Jeżeli posiadasz stronę internetową zgłoś jak do katalogu stron pietruszkowy.com.pl. Aby ułatwić dodawanie stron stworzono liczne tematyczne działy, których zadaniem jest ułatwienie dopasowania tematyki strony do kategorii. I tak do naszej dyspozycji mamy takie kategorie jak np. edukacja i nauka lub turystyka. Dla osób, które będą chciały aby ich strona bardziej wyróżniała się na tle konkurencji przewidziano również wpisy wyróżnione. Dzięki wykupieniu takiego wpisu ich strona będzie wyróżniona poprzez umieszczenie jej w sliderze a link do niej znajdzie się na stronie przyjaciół katalogu. Dzięki temu twoja strona będzie lepiej reklamowana. Dla osób, które chciałyby zgłosić większa liczbę stron przewidziano wykupienie atrakcyjnych cenowo pakietów kodów oraz multikodów. Zachęcamy serdecznie do zgłaszania swoich stron internetowych do naszego katalogu stron internetowych. Dzięki nam wasza strona może tylko zyskać.

  Data dodania: 09 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Segway sprzedaż »

  Zachęcamy wszystkich zainteresowanych z całej Polski do korzystania z naszych usług. W Poznaniu otworzyliśmy wynajmu segway na wszelkiego rodzaju imprezy (konferencje, festyny, dni otwarte, prezentacje produktów, degustacje). Dzięki możliwości wyposażenia pojazdu w plandekę z logo marki, segway jest nie tylko źródłem uciechy będących na evencie gości, ale również reklamą mobilną, pomagającą w tworzeniu wizerunku silnej marki. Segway jest pojazdem uniwersalnym, można się na nim przemieszczać po ulicach, alejach, obiektach zielonych czy galeriach handlowych. Segway cena już do 299 złotych. Na życzenie klienta realizuje się plandekę reklamową. Reklama mobilna Poznań. Zapraszamy

  Data dodania: 05 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Plakatowanie »

  Plakatowaniem zajmujemy się od 1996r. Obecnie możemy oddać do Państwa dyspozycji słupy i tablice reklamowe pod plakatowanie w ponad 250 miastach na terenie całego kraju. Ze względu na duży zasięg terytorialnymożemy zorganizować i koordynować małe lokalne kamapnie plakatowe jak i duże akcje ogólnokrajowe. Przykładowe miasta, w których wykonujemy plakatowanie to Bielsko Biała, Białystok, Bydgoszcz, Częstochowa, Gdynia, Gdańsk, Gorzów Wielkopolski, Katowice, Kraków, Legnica, Lublin, Łódź, Nowy Sącz, Nowy Targ, Opole, Oświęcim, Olkusz, Płock, Poznań, Radom, Słupsk, Trójmiasto, Tarnów, Toruń, Wadowice, Warszawa, Rzeszów, Wrocław, Zielona Góra oraz wiele innych. Plakatujemy zarówno na słupach i tablicach ogłoszeniowych monitorowanych, jak i na nośnikach ogólnodostępnych

  Data dodania: 13 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Spoty reklamowe »

  Oferta firmy promocyjnej Prosper to reklama telewizyjna do wykorzystania w stacjach telewizyjnych oraz w kinie lub także na potrzeby własne firm. Kręcimy filmy kierowane do emisji w stacjach telewizyjnych lub internecie. Prosper to nie wyłącznie producent reklam, oferuje także emisję filmów w stacjach takich jak TVN czy TVP stwarza nieograniczone możliwości dopasowania kampanii reklamowych do potrzeb odbiorców, geotargetowania klientów. Na skutek takiej różnorodności jesteśmy w stanie łączyć wiele metod promocji i osiągać dobre efekty kampanii promocyjnych. Zapraszamy na naszą stronę, są tam do obejrzenia nasze spoty reklamowe. W jakich specyfikacjach nagrywane są filmy reklamowe? Produkcja filmowa do emisji w TV oparta jest na wielu specyfikacjach, zależnie od wymagań danej stacji TV. Pomijając szczegóły można nadmienić, że produkując film reklamowy są używane dwa standardy jakości obrazu, czyli SD oraz High Definition. Format HD używa się w dwóch zasadniczych rozdzielczościach: HD 720P i HD 1080P przy prędkości 25 klatek na sekundę, skanowanych progresywnie. Produkcja filmów do wyświetlania w kinie opiera się na platformie DCI. Specyfikacja ta określa szczegółowe parametry produkowanych filmów. Filmy z przeznaczeniem do emisji w internecie, takie jak filmy produktowe albo filmy instruktażowe przygotowywane są w formacie FULL HD, a później przekształcane do różnych rozdzielczości w zależności od technicznych wymagań ze strony klienta.

  Data dodania: 19 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Reklama Tychy »

  Na odpowiedni wizerunek każdej firmy, z wszelkiego rodzaju branży ma wpływ wiele elementów. Właściwie zaplanowany wizerunek czy to internetowej sieci, albo występujący w różnorodnych artykułach reklamowych stanowi albowiem efekt działań wielorakich ekspertów. LORIT Agencja Reklamowa Tychy, pod niniejszym odnośnikiem online proponuje swą propozycję, poprzez którą dostać da się znakomitą pomoc w utworzeniu takiego wizerunku. W zakresie usługi strony internetowe, a także reklama, ta profesjonalna firma proponuje wszechstronne metody na reklamę. Oferta tworzenie stron WWW, przez profesjonalne aplikacje internetowe albo też domeny, zadba o odpowiedni wizerunek konkretnej firmy w internetowej sieci. Zaś projekty graficzne wykonywane przez ekspertów z tyskiej agencji, zatroszczą się o profesjonalne materiały reklamowe. Zaliczają się do nich między innymi ulotki, kalendarze bądź teczki firmowe. A jako iż LORIT to też Drukarnia Tychy, kontrahenci zagwarantowany mają od razu doskonałej klasy druk tych materiałów.

  Data dodania: 10 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Gadżety reklamowe »

  Gadżety reklamowe to niemal podstawa każdej kampanii reklamowej w dowolnej firmie na świecie. Nie od dziś wiadomo, że najłatwiej zapamięta się coś, z czym mamy kontakt fizyczny, coś czego możemy dotknąć, co ma określony kształt. Wie to każda agencja reklamowa na świecie niezależnie czy jej polem działania jest Łódź czy Madryt. Dodatkową atrakcyjnością gadżetu reklamowego jest możliwość zabrania go ze sobą do domu albo do pracy, a czasami na wakacje lub dosłownie wszędzie, jak na przykład breloczek przy kluczykach do samochodu – mamy go prawie wszędzie razem z kluczykami. I wszędzie widzimy logo, nazwę firmy, może hasło reklamowe, jakiś adres strony. Agencja reklamowa z Łodzi zapewnia, że gadżety reklamowe są fundamentem sukcesu marketingowego. Gdyby tak nie było, pewnie nie byłyby aż tak popularne. Jeśli jeszcze zastanawiasz się czy faktycznie gadżety reklamowe tak bardzo zawładnęły rynkiem to wystarczy, że zerkniesz jakich długopisów używasz. W domu prawie wszystkie z innym nadrukiem firmowym, każdy z innej instytucji i jeszcze jedno-już od lat nie kupiłeś żadnego długopisu, choć masz ich zdecydowany nadmiar. Oto siła gadżetów reklamowych. Są dosłownie wszędzie. Koszulki, reklamówki, długopisy, breloczki, znaczki, kubki można wymieniać bez końca, a i tak to wszystko masz. Dlaczego więc nie zdecydować się na taki sam krok? Czemu Twoja firma miałaby stracić na reklamowaniu się za pomocą gadżetów reklamowych skoro inni zyskują? Trzeba tylko mądrze wybrać wśród tysięcy gadżetów. Wśród wielu firm działających w branży reklamowej agencja reklamowa Delight (Łódź) postawiła mocny akcent na gadżety reklamowe. Na stronie agencji reklamowej z Łodzi znajdziesz szerokie spektrum gadżetów, więc zastanów się, wybierz coś i działaj, bo sukces może już zależeć tylko od Ciebie.

  Data dodania: 25 06 2014 · szczegóły wpisu »
 • Marketing internetowy Katowice »

  Szeroka oferta grupy obejmuje m. in. branding, projektowanie graficzne, poligrafię, drukarnię internetową, druk kalendarzy oraz gadżety reklamowe. Dlatego najwyższa jakość usług prowadząca do rozszerzenia współpracy to sedno naszych poczynań. Zapewniamy najlepszy marketing internetowy Katowice, sprawdź nas!

  Data dodania: 12 07 2018 · szczegóły wpisu »
 • Uznana agencja kreatywna Warszawa »

  Firma CC Professionals Group jest doświadczoną agencją kreatywną, której lokal znajduje się w Warszawie. Przedsiębiorstwo realizuje szeroką gamę usług reklamowych, a w tym także usług graficznych. Posiada bogate doświadczenie w realizacji tego rodzaju zleceń, w następstwie tego są one realizowane zupełnie skutecznie i również efektywnie. Przedsiębiorstwo zatrudnia wyłącznie pracowników o wysokich kwalifikacjach, którzy posiadają długoletnie doświadczenie w branży. Z tej racji CC Professionals Group świadczy wyłącznie usługi o najwyższych parametrach jakościowych. Przedsiębiorstwo specjalizuje się w projektowaniu takich elementów graficznych jak ulotki, plakaty, banery, infografiki a oprócz tego okładki. Wszystkie projekty są tworzone z pełną starannością a także są dostosowane do indywidualnych wymagań każdego klienta. W ramach swoich usług agencja reklamowa oferuje również profesjonalne konsulting.

  Data dodania: 09 07 2020 · szczegóły wpisu »