Ernes - oprogramowanie,strony internetowe Brzeg,Wrocław,Opole,Warszawa

Strony związane z hasłem 'przysięgły':

 • Tłumaczenia techniczne niemiecki Poznań »

  Biuro tłumaczeń Intergerman proponuje usługobiorcom tłumaczenia w następującej kombinacji językowej: język niemiecki – język polski. Mgr Anna Naskręt, tłumacz przysięgły świadczy zamówienia w trybie zwyczajnym i ekspresowym – w okresie 24 godzin od chwili przyjęcia zlecenia. W propozycji usługowej biura tłumaczeń zawarte są tłumaczenia pisemne i ustne zwykłe lub przysięgłe. Tłumacz niemieckiego adresuje swoją propozycję do klientów z obszaru Poznania oraz okolicznych miejscowości. Tłumacz przysięgły języka niemieckiego Poznań ceni sobie zachowanie wierności językowej tekstów przekładanych na język obcy. Teksty przekładane na niemiecki są sprawdzane przez osobę, dla której niemiecki jest językiem ojczystym.

  Data dodania: 12 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Tłumaczenia niemiecki poznań »

  Biuro Tłumaczeń i Doradztwa BTD z Milicza istnieje w branży wiele lat i wciąż ewoluuje. Proponuje urzędom i klientom pojedynczym fachowe tłumaczenia w wielu językach. Idzie spółce polecić tłumaczenia pisemne oraz ustne, podobnie jak zwykłe jak i przysięgłe. Kancelaria gwarantuje dyskrecję, wysoki poziom usług i atrakcyjne ceny. Oferuje też krótkie terminy wykonania tłumaczeń. Personel składa się z biegłych fachowców z odpowiednim wykształceniem. Wskutek tego spółka może świadczyć kompleksowe usługi tłumaczeniowe.

  Data dodania: 11 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Tłumacz przysięgły katowice »

  TOP TRANSLATOR jest wytrawnym Biurem Tłumaczeń z siedzibą w Tychach. Szefem kancelarii jest tłumaczka z 10-letnim stażem w zawodzie, pani Karolina Grabowska- Jucha. W ofercie kancelarii znajdziemy tłumaczenia pisemne zwykłe i przysięgłe, werbalne w czasie sympozjów, w sądach i w urzędach. Tłumaczenia są przeprowadzane w kilku językach obcych. Dostępne jest także tłumaczenie za pośrednictwem poczty, faksu i Internetu. Taksacja zlecenia jest niepłatna a wykonanie zamówienia błyskawiczne i terminowe.

  Data dodania: 12 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Leszczenko Tłumaczenia: ROSYJSKI, NIEMIECKI »

  Zawodowo zajmujemy się tłumaczeniem od ponad 6 lat. Naszą domeną są tłumaczenie rosyjskiego i tłumaczenia niemieckiego. Dzięki specjalizacji możemy zaoferować usługi na najwyższym poziomie. Wielu klientów się już o tym przekonało. Wykonujemy tłumaczenia pisemne i ustne, zwykłe i uwierzytelnione w pełnym zakresie. Konsultujemy się ze specjalistami z branży, której dotyczy tekst co pozwala nam przekazać tłumaczenie dopasowane do indywidualnych potrzeb i specyfiki. Zapraszamy na leszczenko. pl

  Data dodania: 04 01 2015 · szczegóły wpisu »