Ernes - oprogramowanie,strony internetowe Brzeg,Wrocław,Opole,Warszawa

Strony związane z hasłem 'protezy':

 • Stomatolog dziecięcy sochaczew »

  Remedium Stomatolog dziecięcy Sochaczew, to najwyższa jakość i wykwalifikowany skład stomatologów, ortodontów i protetyków, dbających o najlepsze oraz komfortowe prowadzenie wykonywanych usług. Proponujemy: profilaktykę oraz bezbolesne leczenie zębów mlecznych i stałych u dzieci, a także leczenie zębów u osób dorosłych czyli: wypełnienie, leczenie kanałowe, zmianę kształtu zęba, implanty dentystyczne, protetykę i ortodoncję. Poza tym wykonujemy całościowe zabiegi w zakresie wybielania zębów i zabiegów higienizacyjnych jamy ustnej. Nowatorskie sposoby pracy połączone ze wciąż wzbogacaną wiedzą pozwolą spełnić wymagania wszystkich pacjentów gabinetu stomatologicznego Remedium.

  Data dodania: 15 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Stomatologia Wrocław »

  Najnowsza strona w internecie przychodni Margo Stomatolog Wrocław zaprasza serdecznie do gabinetu w centrum miasta Wrocławia. Nasze gabinety są wyposażone w najnowocześniejszy urządzenia i sprzęt stomatologiczny. Mamy nową pracownię RTG, w której jest rentgen do zdjęć korzeni zębowych. Ostatnio zakupiliśmy tomograf stomatologiczny, który umożliwia dokładną diagnostykę obrazową. Nasze gabinety jest przygotowana do przyjmowania osób niepełnosprawnych. Dzięki całkowitemu wyposażeniu naszych gabinetów większość zabiegów wykonujemy na miejscu. Zapraszamy serdecznie!

  Data dodania: 19 01 2015 · szczegóły wpisu »
 • Dental Ceramic Studio - Protetyk Gdańsk »

  Gabinet Dental Ceramic Studio działa od 2006 roku korzystając z wieloletniego doświadczenia zdobytego w kraju i za granicą. Skupiamy się na estetyce oraz funkcjonalności naszych prac protetycznych. Naszym klientom doradzamy zarówno przy wyborze kształtu jak i koloru licówek. Przed konsultacją prosimy wcześniej umówić się telefonicznie. Istnieje możliwośc wykonania dokumentacji fotograficznej. Wykonujemy pobranie pomiaru łukiem twarzowym. Stosujemy najlepsze rozwiązania w stomatologii kosmetycznej – Cercon. Zapraszamy gabinety stomatologiczne do współpracy przy wykonywaniu usług protetycznych.

  Data dodania: 19 08 2017 · szczegóły wpisu »