Ernes - oprogramowanie,strony internetowe Brzeg,Wrocław,Opole,Warszawa

Strony związane z hasłem 'prawnik':

 • Odszkodowanie prawnik Poznań »

  Kancelaria prawna Poznań - w sprawach wymagających interwencji prawa niezwykle istotne jest, aby zajmował się nimi nie tylko specjalista w danej dziedzinie ale również osoba, która charakteryzuje się ambicją, determinacją czy umiejętnością podejmowania szybkich decyzji. W dzisiejszych czasach profesjonalizm przejawia się nie tylko w tym co da się zauważyć lecz również w aspektach niedostrzegalny na pierwszy rzut oka. Jednak polegając choćby na rozmowie telefonicznej można bez wątpienia wyczuć profil personalny prawnika, który, w sytuacjach kryzysowych może okazać się kluczowy do wygrania danej sprawy. Z tego powodu radca prawny Paweł Narożny to właśnie prawnik jakiego Państwo poszukują. Kancelaria Pawła Narożnego Świadczy szereg usług prawnych na rzecz klientów indywidualnych jak i podmiotów gospodarczych obejmując bardzo szeroki zakres różnych sfer prawa.

  Data dodania: 23 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Adwokacka Adwokat Marta Arendt - Białystok »

  W należytej obsłudze kancelaryjnej zarówno podmiotów gospodarczych jak też osób prywatnych, istotne w zasadzie dobre reprezentowanie interesów Klienta oraz właściwe i należyte przygotowanie do sprawy. Skuteczny prawnik musi posiadać umiejętności pozwalające mu na rzetelne ukazanie swych klientów przed sądami czy organami ścigania aby wszelkie nadchodzące zawiłości potrafił rozwikłać na bieżąco. Adwokat Marta Arendt w swojej praktyce wyjątkowo ceni sobie zaś regułę, ażeby dla każdej sprawy karne znaleźć tyle uwagi by móc jak najdoskonalej zadbać dobro i interes swych klientów. Zapraszamy do skorzystania z usług.

  Data dodania: 18 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Toruń »

  Kancelaria prawna Ius Cogens w Toruniu zaprasza wszystkich, potrzebujących porad prawnych, bądź pomocy biegłego adwokata. Nasz profesjonalny zespół kreują adwokaci, którzy wzajemnie uzupełniają się swoimi specjalizacjami. W kancelarii prawnej Ius Cogens doskonale wiemy, że nikt nie wie wszystkiego i nie może zajmować się wszystkimi sektorami prawa, zatem angażujemy autorytety od prawa karnego, cywilnego, rodzinnego, administracyjnego oraz prawa pracy. Kancelaria bazuje wiedzy merytorycznej, potencjale intelektualnym oraz na pionierskich metodach pomocy prawnej. Każda nowa sprawa z dziedziny prawa jest dla nas nieocenionym dośwadczeniem, które zdobywamy w każdym dniu pracy. Zdajemy sobie sprawę, że do każdej sprawy trzeba podejść odrębnie. Dbamy o prywatność naszych Zleceniodawców i robimy co tylko się da, aby im pomóc. W zakresie prawa karnego, prawnicy z kancelarii prawnej Ius Cogens w Toruniu dysponują wieloletnim doświadczeniem. Reprezentujemy przed sądem podejrzanych, walczymy o odszkodowania dla pokrzywdzonych. Prawo rodzinne to bardzo często szczególnie delikatne i prywatne sprawy. Pomożemy Ci przy sprawach o rozwód oraz w niełatwych przypadkach sporów o dzieci. Zespół kancelarii prawnej z Torunia służy poradą i może Cię reprezentować w sprawach z gałęzi prawa cywilnego i administracyjnego. np. o upadłość. Masz kłopoty z pracodawcą, który nie wywiązuje się ze swoich zobowiązań? Skontaktuj się ze specjalistą Ius Cogens w Toruniu od prawa pracy. W kancelarii Ius Cogens jesteśmy otwarci na drugiego człowieka. Postaw na nas, a spotkasz się z życzliwością i profesjonalizmem.

  Data dodania: 18 10 2017 · szczegóły wpisu »
 • Prawnik »

  Kancelaria adwokacka Legal to w głównej mierze kompetencja i terminowość. Dbałość o Państwa oczekiwania to główny cel naszej działalności. Mogą Państwo oddać w nasze ręce swoje problemy, a my zrobimy wszystko by rozwiązać dany problem Zajmujemy się profesjonalną obsługą spraw z zakresu prawa karnego, prawa cywilnego, prawa rodzinnego, prawa gospodarczego i spółdzielczego. W ramach naszych usług wykonujemy czynności związane z poradnictwem prawnym, recenzowaniem pism prawnych, tworzeniem umów i aktów prawnych, a także działania związane z zarządzaniem negocjacjami handlowych i sądowych. Wszechstronna wiedza prawna i wysoko rozwinięte cechy interpersonalne rzutują na wysoki standard świadczonych przez nas usług.

  Data dodania: 28 10 2017 · szczegóły wpisu »