Ernes - oprogramowanie,strony internetowe Brzeg,Wrocław,Opole,Warszawa

Strony związane z hasłem 'porady prawne':

 • Mediator Warszawa »

  Mediacja to strategia rozstrzygania konfliktów, bazująca na dobrowolnej chęci wypracowania zadowalającego rozwiązania. W mediacjach pośredniczy bezstronna osoba trzecia, czuwająca wyłącznie nad właściwym tokiem całego procesu i oferująca pomoc stronom we wspólnej komunikacji. Wypracowana ugoda jest wyłączną jawną treścią mediacji i podpisują ją wszystkie strony, a także mediator. Mediacje rodzinne pozwalają na wypracowanie ugody w bardzo trudnym temacie sporów pomiędzy najbliższymi. Centrum Mediacji Nadzieja zaprasza wszystkich, którym zależy na znalezieniu porozumienia tam, gdzie pozornie jest niemożliwe.

  Data dodania: 30 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Odszkodowanie prawnik Poznań »

  Kancelaria prawna Poznań - w sprawach wymagających interwencji prawa niezwykle istotne jest, aby zajmował się nimi nie tylko specjalista w danej dziedzinie ale również osoba, która charakteryzuje się ambicją, determinacją czy umiejętnością podejmowania szybkich decyzji. W dzisiejszych czasach profesjonalizm przejawia się nie tylko w tym co da się zauważyć lecz również w aspektach niedostrzegalny na pierwszy rzut oka. Jednak polegając choćby na rozmowie telefonicznej można bez wątpienia wyczuć profil personalny prawnika, który, w sytuacjach kryzysowych może okazać się kluczowy do wygrania danej sprawy. Z tego powodu radca prawny Paweł Narożny to właśnie prawnik jakiego Państwo poszukują. Kancelaria Pawła Narożnego Świadczy szereg usług prawnych na rzecz klientów indywidualnych jak i podmiotów gospodarczych obejmując bardzo szeroki zakres różnych sfer prawa.

  Data dodania: 23 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Adwokacka Adwokat Marta Arendt - Białystok »

  W należytej obsłudze kancelaryjnej zarówno podmiotów gospodarczych jak też osób prywatnych, istotne w zasadzie dobre reprezentowanie interesów Klienta oraz właściwe i należyte przygotowanie do sprawy. Skuteczny prawnik musi posiadać umiejętności pozwalające mu na rzetelne ukazanie swych klientów przed sądami czy organami ścigania aby wszelkie nadchodzące zawiłości potrafił rozwikłać na bieżąco. Adwokat Marta Arendt w swojej praktyce wyjątkowo ceni sobie zaś regułę, ażeby dla każdej sprawy karne znaleźć tyle uwagi by móc jak najdoskonalej zadbać dobro i interes swych klientów. Zapraszamy do skorzystania z usług.

  Data dodania: 18 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Kraków, Porada prawna Kraków »

  Potrzebujesz skorzystać z porady adwokata, bo nie wiesz jak rozwiązać twoją życiową sprawę? Proponujemy, abyś skorzystał z porady prawnej dobrego prawnika. Profesjonalną pomoc prawną zapewni Ci kancelaria adwokacka Justyny Miechowskiej położona przy Al. Z. Krasińskiego 1/22 w Krakowie. Kancelaria adwokacka prowadzi sprawy rozwodowe i cywilne. Adwokat udziela porad prawnych online. Obsługujemy spółki i przedsiębiorców. Pomożemy Ci z najwyższą starannością nawet w najtrudniejszej sprawie. Kancelaria podejmuje wyzwania prawne, aby klient był zadowolony i by jego sprawa została pomyślnie zakończona.

  Data dodania: 19 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • Www.bydgoszcz-prawnik.pl - porady prawne bydgoszcz »

  Nasza kancelaria istnieje od roku 1996. Poprzez lata działania zdobyliśmy ogromne doświadczenie w zakresie obsługiwanych przez moją firmę spraw. Problematyka obsługiwanych przez nas spraw obejmuje zapotrzebowania publiczne jednakże podjemujemy się usług z zakresu prawa cywilnego, gospodarczego jak też handlowego oraz innych. Zatrudniamy wykwalfikowanych fachowców, którzy systematycznie poszerzają prywatne kwalifikacji. Obsługujemy przedsiębiorstwa/firmy/działalności jednoosobowych, firmy prawa handlowego, zakłady opieki zdrowotnej, spółdzielnie i tym podobne. Przyszłościowe podejście, zadowoleni Kontrahenci, kompleksowa obsługa - to cechy które najlepiej charakteryzują naszą kancelarię. Więcej najmniejszych elementów o mojej spisie produktów/usług zawarto na stronie internetowej.

  Data dodania: 19 03 2015 · szczegóły wpisu »
 • Obsługa prawna Gliwice »

  Zapraszam do siebie wszystkie osoby, które poszukują dobrego radcy prawnego, który charakteryzuje się sporą wiedzą, doświadczenie a oprócz tego dobrym podejściem do klienta. Od wielu lat proponuje Wam swoje usługi, dzięki czemu mogę pochwalić się wieloletnim doświadczeniem. Gliwice to moje miasto, gdzie staram się stanowić dla Was na każde wezwanie. W sprawach nagłych gwarantuje bieżącą obsługę prawną. Chcę znaleźć dla Was sprawdzone prawne wyjście z każdej sytuacji prawnej. Zapraszam Was do nawiązaniu kontaktu telefonicznie, meilowo. Jako radca legislacyjny zapraszam Was również do mojej kancelarii, gdzie bardzo entuzjastycznie Was ugoszczę i wysłucham z jaką sprawą do mnie przybywacie. Na stronie internetowej możecie ściśle zapoznać się z moją sylwetką a oprócz tego z wszechstronnymi usługami, jakie dla Was robię.

  Data dodania: 23 08 2017 · szczegóły wpisu »
 • Prawnik »

  Kancelaria adwokacka Legal to w głównej mierze kompetencja i terminowość. Dbałość o Państwa oczekiwania to główny cel naszej działalności. Mogą Państwo oddać w nasze ręce swoje problemy, a my zrobimy wszystko by rozwiązać dany problem Zajmujemy się profesjonalną obsługą spraw z zakresu prawa karnego, prawa cywilnego, prawa rodzinnego, prawa gospodarczego i spółdzielczego. W ramach naszych usług wykonujemy czynności związane z poradnictwem prawnym, recenzowaniem pism prawnych, tworzeniem umów i aktów prawnych, a także działania związane z zarządzaniem negocjacjami handlowych i sądowych. Wszechstronna wiedza prawna i wysoko rozwinięte cechy interpersonalne rzutują na wysoki standard świadczonych przez nas usług.

  Data dodania: 28 10 2017 · szczegóły wpisu »