Ernes - oprogramowanie,strony internetowe Brzeg,Wrocław,Opole,Warszawa

Strony związane z hasłem 'pianka poliuretanowa':

 • Izolacja dachu płaskiego »

  Jesteśmy spółką, która para się produkowaniem specjalistycznych usług związanych z ocieplaniem pianką. Wykonujemy specjalistyczne instalacje przy wykorzystaniu wysokiej jakości pianki. Mamy status autoryzowanego wykonawcy przy wykorzystaniu technologii Dimelec Usa, LallaFom Usa. Robimy takie usługi jak ocieplanie dachu pianką poliuretanową, ocieplanie poddasza i wiele innych usług. Funkcjonujemy w praktyce rzecz biorąc na terenie całej Polski takich jak Bydgoszcz, Warszawa i wiele innych usług. Nasze rozwiązania pozwalają stworzyć ocieplanie lokalu pianką poliuretanową przy zachowaniu relatywnie niewysokich cen. Jest to bardzo istotne gdyż pozwala na zmniejszenie rachunków za ogrzewanie. Warto zainwestować w nasze rozwiązania jeśli chcesz cieszyć się najlepszą jakością stworzonych przez moją firmę usług.

  Data dodania: 21 08 2015 · szczegóły wpisu »
 • Pianka akustyczna, Maty wygłuszające, Panele »

  Firma SOUND SOLUTIONS z Wrocławia zajmuje się produkcją i sprzedażą profesjonalnych materiałów do izolacji akustycznej. W naszej stałej ofercie posiadamy dostępne: maty wygłuszające, pianki akustyczne, panele akustyczne, piramidki akustyczne, pianki niepalne, maty profilowane. Zapraszamy do kontaktu Klientów indywidualnych i firmowych. Korzystając z naszych produktów mogą Państwo wygłuszyć: lokale mieszkalne i użytkowe, samochody dostawcze i osobowe, maszyny oraz urządzenia. Nasi specjaliści pomogą Państwu w doborze właściwych produktów do izolacji akustycznej.

  Data dodania: 27 02 2016 · szczegóły wpisu »
 • Ocieplanie pianką cennik »

  Nowatorskie ocieplenia budynków pianką otwartokomórkową i zamkniętokomórkową. Pracownicy KDKPro to fachowcy od izolacji natryskowej. W naszej pracy wykorzystujemy piankę poliuretanową o znakomitych właściwościach ciepłochronnych. Jeśli szukasz materiałów izolacyjnych docierających w trudno dostępne przestrzenie, skontaktuj się z nami już teraz. Izolacja natryskowa zapewnia lepsze pokrycie zróżnicowanych powierzchni – poddasza, elewacji i posadzki. Zależnie od miejsca docelowego wyróżniają się dwa typy pianki – pianka otwartokomórkowa i pianka zamkniętokomórkowa. Izolacja pianą to trwałe i przyjazne środowisku zabezpieczenie Twojego domu przed zbyt dużym ubytkiem ciepła. Jako nowatorski materiał izolacyjny, pianka PRO jest dużo bardziej praktyczna niż inne, tradycyjne materiały. Po za niskim współczynnikiem absorpcji wody, izolacja natryskowa chroni obiekty przed szkodliwym działaniem grzybów i pleśni. Jest zatem w szczególności polecana osobom chorującym na uczulenia skórne i oddechowe. Pianka PUR nakładana jest przy wykorzystaniu wysokociśnieniowych maszyn, co gwarantuje szybkość zakrycia nawet najbardziej skomplikowanych miejsc. Sama warstwa izolacji jest niedużych rozmiarów co oszczędza przestrzeń. Ocieplenia pianą można aplikować nie tylko w mieszkaniach, ale również w halach magazynowych i budynkach o charakterze rolniczym. Pianka poliuretanowa to funkcjonalny materiał ociepleniowy, o wyjątkowych właściwościach. KDKPro zapewnia konkurencyjne ceny usług i szybkość realizacji każdego zlecenia (zależnie od wielkości pokrywanej powierzchni). Zapraszamy!

  Data dodania: 19 10 2016 · szczegóły wpisu »