Ernes - oprogramowanie,strony internetowe Brzeg,Wrocław,Opole,Warszawa

Strony związane z hasłem 'niemiecki':

 • Tłumaczenia techniczne niemiecki Poznań »

  Biuro tłumaczeń Intergerman proponuje usługobiorcom tłumaczenia w następującej kombinacji językowej: język niemiecki – język polski. Mgr Anna Naskręt, tłumacz przysięgły świadczy zamówienia w trybie zwyczajnym i ekspresowym – w okresie 24 godzin od chwili przyjęcia zlecenia. W propozycji usługowej biura tłumaczeń zawarte są tłumaczenia pisemne i ustne zwykłe lub przysięgłe. Tłumacz niemieckiego adresuje swoją propozycję do klientów z obszaru Poznania oraz okolicznych miejscowości. Tłumacz przysięgły języka niemieckiego Poznań ceni sobie zachowanie wierności językowej tekstów przekładanych na język obcy. Teksty przekładane na niemiecki są sprawdzane przez osobę, dla której niemiecki jest językiem ojczystym.

  Data dodania: 12 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Tłumaczenia niemiecki poznań »

  Biuro Tłumaczeń i Doradztwa BTD z Milicza istnieje w branży wiele lat i wciąż ewoluuje. Proponuje urzędom i klientom pojedynczym fachowe tłumaczenia w wielu językach. Idzie spółce polecić tłumaczenia pisemne oraz ustne, podobnie jak zwykłe jak i przysięgłe. Kancelaria gwarantuje dyskrecję, wysoki poziom usług i atrakcyjne ceny. Oferuje też krótkie terminy wykonania tłumaczeń. Personel składa się z biegłych fachowców z odpowiednim wykształceniem. Wskutek tego spółka może świadczyć kompleksowe usługi tłumaczeniowe.

  Data dodania: 11 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Leszczenko Tłumaczenia: ROSYJSKI, NIEMIECKI »

  Zawodowo zajmujemy się tłumaczeniem od ponad 6 lat. Naszą domeną są tłumaczenie rosyjskiego i tłumaczenia niemieckiego. Dzięki specjalizacji możemy zaoferować usługi na najwyższym poziomie. Wielu klientów się już o tym przekonało. Wykonujemy tłumaczenia pisemne i ustne, zwykłe i uwierzytelnione w pełnym zakresie. Konsultujemy się ze specjalistami z branży, której dotyczy tekst co pozwala nam przekazać tłumaczenie dopasowane do indywidualnych potrzeb i specyfiki. Zapraszamy na leszczenko. pl

  Data dodania: 04 01 2015 · szczegóły wpisu »
 • Slowka niemieckie »

  Wybierając się do pracy u naszych zachodnich sąsiadów trzeba jednak umieć chociaż podstawy języka niemieckiego. Są wtedy większe szanse znalezienia lepiej wynagradzanej posady. Co mam zrobić jak nie umiem języka? Jak mam się nauczyć niemieckiego? Nic trudnego! Wystarczy, że masz dostęp do internetu. Nie potrzebujesz kupować podręczników czy uczestniczyć w kursie. Skorzystaj z slowkaniemieckie. pl i zacznij się z nich uczyć. Stworzyliśmy darmowy spis wiedzy o języku niemieckim, który zawiera dużą ilość słówek i zwrotów potrzebnych w nauce. Korzystaj z darmowych pomocy naukowych i ucz się języka niemieckiego.

  Data dodania: 18 05 2019 · szczegóły wpisu »
 • Niemiecki intensywnie online »

  W dobrej szkole językowej każdy może bez problemu nauczyć się języka obcego. Wręcz osoby, dla których zadanie to wydaje się niemożliwym, bardzo szybko mogą zmienić zdanie gdy znajdą odpowiedniego nauczyciela. W związku z tym gdy kogoś interesuje szkoła języka niemieckiego, Deutschschule jest idealnym wyborem. W szkole tej pracują osoby, które mają prawdziwą pasję do zawodu nauczyciela. Dzięki temu z przyjemnością dzielą się posiadaną wiedzą. Kurs odbywają się indywidualnie czy też w parach. Ich czas trwania i również częstotliwość spotkań jest ustalana zgodnie z oczekiwaniami danego ucznia. Kursy te są nastawione na to, tak aby wykształcenie trwała jak najkrócej, a przynosiła jak najlepsze efekty. Za sprawą tego każdy, kto pragnie poznać niemiecki zapewne zrobi to znacznie szybciej niż w dowolnym miejscu indziej. Deutschschule to z tej przyczyny najlepsza szkoła języka niemieckiego dla każdego.

  Data dodania: 27 06 2021 · szczegóły wpisu »