Ernes - oprogramowanie,strony internetowe Brzeg,Wrocław,Opole,Warszawa

Strony związane z hasłem 'kurtyny':

 • EI 30 »

  Spółka EF Polska Sp. z o.o., europejski potentat w dziedzinie kompleksowa ochrona przeciwpożarowa obiektów przemysłowych, oferuje bramy pożarowe i dźwiękoszczelne, rolowane czy przesuwne. Każda rolowana albo przesuwna brama przeciwpożarowa z gamy systemów EF Polska wyróżnia się odpowiednim współczynnikiem ochrony przeciwogniowej – EI 30, EI 60 i EI 120. Zapewniamy ultralekkie kurtyny dymowe EI 120, które gwarantują efektywną, pełnowymiarową ochronę przed pożarem w przypadku hal produkcyjnych. Proponowane przez EF Polska Sp. z o.o. światowej jakości bramy pożarowe czy dźwiękoszczelne wyposażone zostały w funkcjonalność o nazwie ekranowanie elektromagnetyczne, w związku z tym spełniają dodatkową ochronę na terenie obiektów przemysłowych, zapobiegając szkodliwemu napromieniowaniu pracowników wspomnianych hal. Wszechstronna gama produktów EF Polska Sp. z o.o. to realizacje spełniające rozmaite wymagane w Europie normy bezpieczeństwa lub jakości. Zachęcamy do skontaktowania się z Działem Handlowym EF Polska – zapewniamy kompleksowe doradztwo.

  Data dodania: 11 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Oświetlenie sceniczne »

  Oświetlenie na scenie każdego teatru spełnia najważniejszą rolę. Wbrew pozorom praktycznie żadne zaprezentowanie nie może być zrealizowane jeżeli już nie będzie stosownego światła. żeby zdobyć odpowiednie efekty świetlne potrzebne są takie elementy wyposażenia jak sztankiety oświetleniowe i kilka innych. W mojej spółce dostępne jest wszystko co stwarza, że oświetlenie sceniczne będzie wypasione. Nasza firma posiada w sprzedaży wszystko co zagwarantuje zadowolenie z oświetlenie. Oświetlenie teatralne przede wszystkim musi być mocne żeby dostarczyć stosowny poziom światła. Zapewniamy, że dzięki naszym usługom otrzymają Państwo starannie takie towary jak są Tobie potrzebne. Zapraszamy do sprawdzenia mojej oferty a ze 100% pewnością zadowolimy was. Zatrudniamy jedynie najlepszych pracowników, którzy wiedzą jak was obsłużyć tak abyście byli zadowoleni.

  Data dodania: 15 02 2015 · szczegóły wpisu »
 • Wentylatory kanałowe i wentylatory łazienkowe - Wrocław »

  Jako jedna z nielicznych firm we Wrocławiu proponujemy swoim kontrahentom niezawodne przepustnice oraz kurtyny powietrzne w bardzo dobrej cenie. Nasze innowacyjne kurtyny powietrzne, to niezawodne urządzenia, które można wykorzystywać przy wejściu w celu stworzenia odpowiedniej bariery dla powietrza napływającego z zewnątrz. O ile chcą Państwo złagodzić zmianę temperatury między powietrzem wewnętrznym, a zewnętrznym, to nasze kurtyny powietrzne są tym czego szukacie. Zapewniamy profesjonalne konsulting, przystępne ceny w kraju a także sprawną dostawę na obszarze całego kraju. Nasze kurtyny to doskonała oferta także dla tych osób, które chcą zmniejszyć koszty grzania a oprócz tego chłodzenia. Jest to także idealne wybieg dla osób chcących uchronić się przed kurzem a oprócz tego bardzo niebezpiecznymi zanieczyszczeniami.

  Data dodania: 15 05 2017 · szczegóły wpisu »