Ernes - oprogramowanie,strony internetowe Brzeg,Wrocław,Opole,Warszawa

Strony związane z hasłem 'internet':

 • Katalog stron »

  Jeżeli posiadasz stronę internetową zgłoś jak do katalogu stron pietruszkowy.com.pl. Aby ułatwić dodawanie stron stworzono liczne tematyczne działy, których zadaniem jest ułatwienie dopasowania tematyki strony do kategorii. I tak do naszej dyspozycji mamy takie kategorie jak np. edukacja i nauka lub turystyka. Dla osób, które będą chciały aby ich strona bardziej wyróżniała się na tle konkurencji przewidziano również wpisy wyróżnione. Dzięki wykupieniu takiego wpisu ich strona będzie wyróżniona poprzez umieszczenie jej w sliderze a link do niej znajdzie się na stronie przyjaciół katalogu. Dzięki temu twoja strona będzie lepiej reklamowana. Dla osób, które chciałyby zgłosić większa liczbę stron przewidziano wykupienie atrakcyjnych cenowo pakietów kodów oraz multikodów. Zachęcamy serdecznie do zgłaszania swoich stron internetowych do naszego katalogu stron internetowych. Dzięki nam wasza strona może tylko zyskać.

  Data dodania: 09 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kamery przemysłowe »

  Kamery analogowe i IP oraz telewizja obserwacyjna to powszechne zjawisko naszych czasów. Jako pierwszoplanowe zakładamy bezpieczeństwo ludzi oraz ochronę majątku, wszechobecnie podłącza się kamery które dają coraz bardziej precyzyjną obserwację sklepów, biur, pomieszczeń i parkingów oraz terenów otwartych. Nasza strona poświęcona jest dziedzinie monitoringu telewizji przemysłowej. Spotkamy tu wiele fachowych wskazówek i porad oraz pomoc techniczną dla chętnych podjęcia się prób instalacji i wdrażania systemów monitoringu. Prezentujemy na tej stronie sklep wysyłkowy z artykułami telewizji cctv. Możemy przedstawić wybór w szerokim zakresie artykułów telewizji przemysłowej. W ofercie sklepu znajdujemy duży wybór urządzeń: kamery analogowe, rejestratory, monitory zespolone z rejestratorami, obiektywy DC i megapikselowe, sterowniki, wzmacniacze, systemy bezprzewodowe, wideoserwery, łączówki zasilania, złącza, zasilacze, kable. Posiadamy nowości z branży telewizji przemysłowej, proponujemy wysokiej jakości sprzęt w konkurencyjnych cenach. Oferujemy sprzęt czołowych firm jak: Samsung, Sanyo, Simens, Bosh, Sony, Vivotek, Acti, Axis, Air Live, Tokina Trend, DVS, Simens, NoVus, COP Security VidiLine, Sony, OvisLink, Aver Media, Acta oraz wiele innych. Nasze artykuły oferujemy w promocyjnych cenach, dużą zaletą naszego sklepu są promocje i rabaty dla stałych klientów i firm instalatorskich. Zamówione towary wysyłamy w ciągu 24 godzin. Nie zwlekaj i odwiedź nasz sklep. http://www. telewizja-przemyslowa. pl/ http://www. sklep-monitoring. pl/ http://kamera-ip. com. pl/

  Data dodania: 31 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kamery IP »

  W czasach istniejących zagrożeń monitoring wizyjny stał się podstawowym elementem, egzekwującym poczucie komfortu bezpieczeństwa ludzi oraz wartości materialnych w miejscach skupisk ludzi jak, stadiony, lotniska, parkingi, miejsca zgromadzeń lub w fabrykach, biurach. Umożliwia uzyskanie wglądu i archiwizację obrazów, które będą powodem akcji służb ochrony sprawujących piecze nad bezpieczeństwem ludzi Nasze przedsiębiorstwo działa na terenie całej Polski wykonuje instalacje kamer i kompleksowych systemów monitoringu. Projektujemy, wykonujemy i obsługujemy instalacje systemów, kontroli dostępu oraz telewizji dozorowej. Naszą domeną jest profesjonalność, rzetelność i otwartość na potrzeby i wymagania klienta. Jesteśmy godni zaufania, ponieważ od dawna prowadzimy działalność w branży CCTV w projektowaniu i wykonywaniu systemów telewizji przemysłowej w budynkach firm, biurach, mieszkaniach, placówkach handlowych jak i na terenach otwartych i innych pomieszczeniach. Oferujemy profesjonalny zakres usług powoduje wszystkie profesjonalne techniczne atrybuty dla utrzymania wysokiego poziomu zarządzania bezpieczeństwem obiektów. Nasi pracownicy są wyszkoleni w zakresie montażu sprzętu CCTV Prowadzimy wysyłkowy sklep Branżowy Telewizji Przemysłowej, w którym wystawiamy największy wybór i różnorodny asortyment ponad 2000 artykułów i sprzętu oraz towarów telewizji cctv. Tu w naszym sklepie znajdziesz kamery analogowe i kamery IP, rejestratory, monitory przemysłowe, obiektywy DC, obiektywy typu CS i 13mm do kamer płytkowych, konwertery, rozdzielacze, systemy bezprzewodowe, wideoserwery, wtyki BNC, RCA, DC, złącza, kable monitoringowe i skrętka komputerowa, oraz najróżniejsze akcesoria z branży CCTV. Importujemy urządzenia wiodących firm tej branży. http://www. sklep-monitoring. pl/ http://www. kamery-przemyslowe. com. pl/

  Data dodania: 31 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Monitoring IP »

  Monitoring i telewizja przemysłowa IP to nowoczesne rozwiązanie technologiczne przystosowane do obserwowania oraz ochrony osób i mienia, postępujący progresywnie w branży cctv. To wymusza produkowanie ogromnej ilości produktów i systemów przystosowanych do monitorowania. Największy wpływ na obecny kształt branży CCTV ma dynamiczny rozwój bazy sprzętu IP, który usuwa wszelkie kłopoty i wstecznictwa tak w budowie, jak i w organizacji systemów wizyjnych. Aranżując system telewizji CCTV należy ujednolicić technologie do występujących obszarów zastosowań oraz potrzeb w zakresie ekonomicznym i technicznym, mając na uwadze łatwość konserwacji i uniwersalność systemu. Kamery przemysłowe oraz telewizja obserwacyjna to synonim naszych czasów. Kierując się tym że najważniejsze jest bezpieczeństwo społeczeństwa oraz ochronę majątku, w całym otoczeniu instaluje się kamery, które dają możliwość coraz bardziej precyzyjną obserwację sklepów, biur, pomieszczeń i stadionów oraz terenów otwartych. Nasza strona przedstawia i opisuje specyfikę branży cctv. Spotkamy tu wiele fachowych wskazówek i porad oraz pomoc techniczną dla wszystkich planujących i wykonujących montaż kamer przemysłowych. Zobacz nasz sklep w którym występuje wielki wybór artykułów CCTV w cenach najniższych na rynku. rejestratory IP, monitory VGA i HDMI, obiektywy DC i megapikselowe, zabezpieczenia przeciwprzepięciowe, wzmacniacze, wtyki, złącza, zasilacze, przewody, przewody i akcesoria. Proponujemy wysokie rabaty dla stałych klientów. http://kamera-ip. com. pl/ http://www. sklep-monitoring. pl/

  Data dodania: 31 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Szybkie przelewy »

  Rejestrując się na serwisie Transferuj. pl jednostki firmowe i osoby fizyczne mogą liczyć na pakiet korzyści. Jest to pewny system płatności, który reprezentuje w 100% polski kapitał. Proponuje on całościowe, funkcjonale rozwiązania w dziedzinie płatności online. Wszelkie operacje są realizowane w czasie połączenia utajnionego certyfikatem PCC CERTUM. Wybierając płatności elektroniczne z platformą Transferuj. pl, można zyskać: całkowitą automatyzację transakcji, profesjonalne wsparcie techniczne, łatwą konsolidację z e-sklepem, obrazowe porady co do dokonywania płatności przez Internet, weryfikację prawidłowości zapłaty przez panel i wiele innych. Transferuj. pl jest najstarszym tego typu polskim panelem płatności w Internecie, współdziała z 38 bankami. Bierze preferencyjną prowizję – już od 1 proc. Działanie Transferuj. pl rekomendują zarówno sprzedający jak i kupujący. Błyskawiczne przelewy całą dobę – wejdź i działaj! Kontakt: nr tel. +48 61 66 82 778.

  Data dodania: 26 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Odbitki online »

  Masz ochotę zrealizować odbitki swoich fotek bez odchodzenia o komputera? Studio Fotosmart Ci to gwarantuje! Najniższe ceny, przesyłka kurierska już od 0 złotych, perfekcyjna jakość – jedynie nasz serwis potrafi zaoferować Ci tak wiele! Sam przetestuj nasze usługi, wchodząc na witrynę www. fotosmart. com. pl – istotnie, nie rozczarujesz się! Pamiętaj zarazem, iż fotka, którą fizycznie możesz trzymać w dłoni, dostarczy Ci wiele większą ilość uczuć niż duplikat zlokalizowany na komputerowym dysku albo karcie pamięci! Zapraszamy do wizyty na naszej stronie!

  Data dodania: 25 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Odbitki online »

  Szukasz szybkiego sposobu na wywołanie zdjęć. Odwiedź naszą witrynę i zapoznaj się z ofertą. Drukujemy odbitki na niemal dowolnych formatach, między innymi popularnych rozmiarach 10x15 i 10x13. Można także zamawiać u nas powiększenia, oraz duże formaty, nawet 200 centymetrowe zdjęcia panoramiczne. Zdjęcia są przesyłane aplikację online, wyposażoną w wygodny edytor fotografii. Warto w tym miejscu nadmienić, iż każdy plik zostanie sprawdzony przez naszego grafika, który dokona niezbędnej korekty kolorów i nasycenia, tak by każde zdjęcie prezentowało się jak najlepiej. Powyższa usługa jest darmowa. Gwarantujemy najwyższą jakość, oraz ekspresową wysyłkę.

  Data dodania: 19 06 2018 · szczegóły wpisu »
 • Wywoływanie zdjęć przez internet »

  Oferta firmy Eurofoto jest skierowana do wszystkich wielbicieli robienia zdjęć. Dzięki nowoczesnej technologii używanej w naszym fotolabie wywołane fotografie zachowają doskonałą jakość przez długie lata. Używamy wyłącznie markowego papieru i wysokiej klasy chemii, a nasi wykwalifikowani pracownicy czuwają nad procesem utrwalania plików. Z łatwością poradzimy sobie z każdym zamówieniem. U nas wywołasz zdjęcia z wakacji, sesje ślubną, a także duże zdjęcia panoramiczne. Wywoływanie zdjęć przez internet jest naszą pasją, odwiedź stronę internetową Eurofoto i przekonaj się o tym.

  Data dodania: 11 09 2018 · szczegóły wpisu »