Ernes - oprogramowanie,strony internetowe Brzeg,Wrocław,Opole,Warszawa

Strony związane z hasłem 'implanty':

 • Stomatolog katowice »

  Jak silnie pielęgnujesz swoje zęby? Niezmiernie często do dentysty wstępują josoby, jakie w tym momencie mają niezmiernie znaczne kłopoty z zębami. Powodem rzeczonego zjawiska jest bez wątpliwości to, że nie wyłącznie obawiamy się wybitnie samego gabinetu dentystycznego, lecz poza tym niezmiernie byle jak dbamy o nasze ząbki. Zapraszamy do naszego gabinetu stomatologicznego. W naszej trwałej propozycji implanty, a również różne usługi ściśle spięte ze stomatologią. Nasi dentyści bez ustanku podnoszą swoje zdolności. Dzisiaj pracujemy na wybitnie zaawansowanym sprzęcie. Zapraszamy serdecznie na fotel.

  Data dodania: 27 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Stomatolog dziecięcy sochaczew »

  Remedium Stomatolog dziecięcy Sochaczew, to najwyższa jakość i wykwalifikowany skład stomatologów, ortodontów i protetyków, dbających o najlepsze oraz komfortowe prowadzenie wykonywanych usług. Proponujemy: profilaktykę oraz bezbolesne leczenie zębów mlecznych i stałych u dzieci, a także leczenie zębów u osób dorosłych czyli: wypełnienie, leczenie kanałowe, zmianę kształtu zęba, implanty dentystyczne, protetykę i ortodoncję. Poza tym wykonujemy całościowe zabiegi w zakresie wybielania zębów i zabiegów higienizacyjnych jamy ustnej. Nowatorskie sposoby pracy połączone ze wciąż wzbogacaną wiedzą pozwolą spełnić wymagania wszystkich pacjentów gabinetu stomatologicznego Remedium.

  Data dodania: 15 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Implanty poznań »

  AKAMED. Od poniedziałku do soboty otwarta jest tutaj poradnia dentystyczna. Załogę stanowią fachowcy, którzy dysponują zaawansowanym sprzętem medycznym. Dodatkowo istnieje tutaj gabinet medycyny pracy, w którym przeprowadza się badania pracownicze, studentów, kandydatów na kierowców i sanepidowskie. Przychodnia przyjmuje trzy dni w tygodniu. Znajduje się tu laboratorium, przyjmuje też okulista i laryngolog. Długoletnia praktyka w branży zapewnia pomoc najlepszej kategorii.

  Data dodania: 11 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Centrum Stomatologiczne Demed - Warszawa Ursynów »

  Centrum Stomatologiczne Demed na warszawskim Ursynowie to trzecia placówka tej marki. Główne usługi to implanty zębów i ortodoncja. Ortodonta jak i implantolog przyjmujący w Centrum Stomatologicznym na Ursynowie to wykwalifikowani dentyści, którzy gwarantują profesjonalizm i bezpieczeństwo. Ponadto można wykonać takie zabiegi jak wybielanie zębów w gabinecie, protetykę, usuwanie zębów w tym ósemek, profilaktykę jamy ustnej, leczenie kanałowe oraz pozostałe usługi zawierające się w definicji stomatologii. Ostatnio w poradni na Ursynowie można wykonać leczenie stomatologiczne bezpłatnie z NFZ.

  Data dodania: 25 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • Stomatologia Wrocław »

  Najnowsza strona w internecie przychodni Margo Stomatolog Wrocław zaprasza serdecznie do gabinetu w centrum miasta Wrocławia. Nasze gabinety są wyposażone w najnowocześniejszy urządzenia i sprzęt stomatologiczny. Mamy nową pracownię RTG, w której jest rentgen do zdjęć korzeni zębowych. Ostatnio zakupiliśmy tomograf stomatologiczny, który umożliwia dokładną diagnostykę obrazową. Nasze gabinety jest przygotowana do przyjmowania osób niepełnosprawnych. Dzięki całkowitemu wyposażeniu naszych gabinetów większość zabiegów wykonujemy na miejscu. Zapraszamy serdecznie!

  Data dodania: 19 01 2015 · szczegóły wpisu »
 • Implanty Ostrowiec »

  Nasza klinika dentystyczna to fachowa placówka lecznicza. Naszym celem jest troska o Wasz zdrowy i ładny uśmiech każdego dnia. Grono fachowców z wielu specjalizacji dentystycznych zatroszczy się o bezbolesne i łagodne zabiegi związane z protetyką, a także o niezbędną profilaktykę związaną z kondycją uzębienia. Oprócz tradycyjnych zabiegów dentystycznych, oferujemy wysokiej jakości implanty. U nas pomoc odnajdą zarówno maluchy, jak i dorośli, którym chore zęby spędzają sen z powiek. Stosowane przez nasz gabinet dentystyczny implanty, to lider w swoim standardzie. Zaufaliśmy prawdziwym fachowcom od protetyki, którzy w produkcji implantów stosują jedynie najdoskonalsze surowce. Implanty tytanowe wyprodukowane są z precyzyjnie wyszlifowanego tytanu, co przyspiesza proces modyfikacji i wzrostu kości wokół protezy. Zabieg mocowania implantów jest kompletnie bezbolesny, dzięki użyciu miejscowego znieczulenia. Implanty nie powodują deformacji mowy i nie wywołują reakcji alergicznych, gdyż składają się z biokompatybilnych materiałów. Dzięki zamocowaniu implantów pacjenci w pełni pozbywają się problemów z miażdżeniem pokarmów, co ma wpływ na komfort trawienny. Implanty są gwarancją atrakcyjnego uśmiechu na długie lata. Przez wiele lat zadbaliśmy o setki Pacjentów i zanalizowaliśmy wiele przypadków. Gromadzimy niezbędną wiedzę i umiejętności by oferować fachowe usługi dentystyczne. Dzięki ścisłej współpracy z partnerami biznesowymi możemy zaoferować Państwu implanty w dostępnych cenach, w niskich ratach. Protetyka to nasza specjalność. Zapraszamy do miejsca, w którym dbamy o zniewalający uśmiech wszystkich Pacjentów.

  Data dodania: 20 10 2016 · szczegóły wpisu »
 • Dental Ceramic Studio - Protetyk Gdańsk »

  Gabinet Dental Ceramic Studio działa od 2006 roku korzystając z wieloletniego doświadczenia zdobytego w kraju i za granicą. Skupiamy się na estetyce oraz funkcjonalności naszych prac protetycznych. Naszym klientom doradzamy zarówno przy wyborze kształtu jak i koloru licówek. Przed konsultacją prosimy wcześniej umówić się telefonicznie. Istnieje możliwośc wykonania dokumentacji fotograficznej. Wykonujemy pobranie pomiaru łukiem twarzowym. Stosujemy najlepsze rozwiązania w stomatologii kosmetycznej – Cercon. Zapraszamy gabinety stomatologiczne do współpracy przy wykonywaniu usług protetycznych.

  Data dodania: 19 08 2017 · szczegóły wpisu »