Ernes - oprogramowanie,strony internetowe Brzeg,Wrocław,Opole,Warszawa

Strony związane z hasłem 'foliowe':

 • Fartuchy na roli - śląsk. »

  Szukacie|Poszukujecie} może Państwo teraz fartuchów ochronnych, które jak każdy wie, są czymś bardzo ważnym w wielu dziedzinach gospodarki? A więc chcielibyśmy odesłać po fartuchy na stronę internetową firmy o nazwie FOLMET BIS, która ma wieloletnie doświadczenie w zakresie produkowania fartuchów. Wiadoma kwestia: po 1989 roku zaczęto w naszym kraju zwracać większą uwagę na to wszystko co związane z BHP. I co jak co, ale jeżeli jakiś zakład - choć w sumie nie tylko, zamawia w naszej firmie fartuchy ochronne to może być pewny, że naprawdę wszystko będzie możliwie jak najlepszej jakości. Proszę wiedzieć, iż każdy fartuch ochronny, który to produkujemy spełnia wszystkie normy, a zwłaszcza, że posiadamy jakże prestiżowy certyfikat - nadany przez PZH.

  Data dodania: 06 03 2015 · szczegóły wpisu »
 • Worki do węgla »

  Benmar należy do czołowych wytwórców siatki ogrodzeniowej i artykułów do pakowania. Oferuje materiały popularnych oraz uznawanych wytwórców, zapewnia fachową obsługę i indywidualne traktowanie Zainteresowanego. W bezpośredniej ofercie posiada rozmaitego rodzaju worki na opał: worki do węgla, ekogroszku, brykietu czy miału. Dostępne są w podstawowych wielkościach, mianowicie na 5 kg, 10 kg, 20 kg, 25 kg, 50 kg, i nietypowych – wykonywanych na zamówienie. Worki do węgla mogą być zrobione w kolorze czarnym, niebieskim, czerwonym, białym i takich, jakich zażyczy sobie Nabywca. Oprócz wytworzenia worków, firma oferuje usługi utworzenia charakterystycznego projektu graficznego, który na takim worku zostanie wstawiony. Wszystkie worki do węgla z nadrukiem wytworzone przez firmę Benmar spełniają wszelkie warunki techniczne oraz mają estetyczny styl. Na dodatek mogą być wyposażone w oznaczenie o wartości energetycznej opału. Worki do węgla są mocne i posiadają trwały oraz dokładny nadruk. Z kolei kaptury foliowe stosuje się jako warstwę osłonową do produktów znajdujących się na paletach. Doskonale oddzielają je od negatywnych czynników zewnętrznych, m. in. : od uszkodzeń, jakie mogłyby powstać podczas transportu. Są bardzo podobne do kapturów termokurczliwych, jednak tutaj do zabezpieczenia ładunku nie potrzeba żadnych branżowych narzędzi. Można je wykorzystać do pakowania całościowego produktów oraz jako wkładkę do powlekania łącznych powierzchni. Kaptury foliowe można przeznaczyć do wyrobów, które czeka czasochłonna droga transportowa.

  Data dodania: 20 10 2016 · szczegóły wpisu »
 • Torby, flagi i gadżety, pełna obsługa firm »

  Obsługa poligraficzna i reklamowa firm. Foldery, plakaty, bannery, naklejki, hologramy, podkładki pod kufle, kartonowe i korkowe oraz wszelkiego rodzaju gadżety reklamowe. OBECNOŚC NA RYNKU: 28 LAT!! Profesjonalne doradztwo, obsługa, wykonanie. W naszej ofercie znajdują się także opakowania foliowe i papierowe. Na naszej stronie znajdziecie standardowe reklamówki foliowe, indywidualne torby foliowe z nadrukiem reklamowym, worki foliowe, woreczki strunowe. Oferujemy także torby, torebki papierowe, klockowe i fałdowe. Posiadamy szeroką gamę toreb papierowych z uchwytami: torby papierowe standard, lux, exclusive. Nasze torby papierowe i foliowe spełniają wszystkie normy branżowe. Po przesłaniu projektu wykonujemy wizualizację nadruku do zaakceptowania przez klienta. Wyróżniają nas indywidualne podejście do każdego klienta, pomoc przy wyborze produktów tak, by najlepiej dostosować ofertę do potrzeb. Dokładamy starań aby jakość naszych usług była najwyższa a terminy realizacji krótkie.

  Data dodania: 02 09 2019 · szczegóły wpisu »
 • Opakowania doypack »

  O ile interesują Państwa porządne opakowania z folii, lecz niestety nie możecie znaleźć niczego ciekawego w rozsądnej cenie, to jak najszybciej zapoznajcie się z ofertą firmy Halinex. Możemy poszczycić się innowacyjnym parkiem maszynowym, za sprawą czego jesteśmy w stanie zaoferować swoim klientom doskonałej klasy opakowania z folii. Naszą specjalnością są a w szczególności wyjątkowe opakowania z folii laminowanej duplex i triplex. Dzięki zastosowaniu laminatów artykuły przechowywane w opakowaniach z folii na bardzo leniwie zachowają swój aromat i świeżości. Należałoby napomknąć także i również o tym, że laminaty mogą znajdować się nadto uszlachetnione lakierem błyszczącym i również matowym, za sprawą czego przyciągać będą uwagę potencjalnych klientów. Przez cały czas podążamy za wszelkimi nowinkami w branży, z tej przyczyny na bieżąco staramy się przenikać naszą ofertę sprzedażową o nowe towary.

  Data dodania: 21 06 2020 · szczegóły wpisu »