Ernes - oprogramowanie,strony internetowe Brzeg,Wrocław,Opole,Warszawa

Strony związane z hasłem 'flotą':

 • Wynajem samochodów Poznań »

  ProMobil Fleet para się wynajmowaniem samochodów. Cena za jednodniowe wydzierżawienie auta została zamieszczona na stronie. Każda Skoda jest zaopatrzona w klimatyzację. Korzystając z przedstawionego telefonu możemy zapoznać się ze szczegółami oferty. Najem długoterminowy samochodów wspomagany jest usługą car fleet management, co zapewnia rzeczywisty komfort korzystającym. Nawet jeżeli okres obowiązywania kontraktu jest znaczny, stawka za dzierżawę pozostaje niezmieniona. Wynajem samochodów to nowoczesne rozwiązanie, które okazuje się ogromnym udogodnieniem dla spółek. Siedziba ProMobil Fleet mieści się w Poznaniu. Jeśli chcielibyśmy, aby zadzwonił do nas handlowiec, należy zostawić na witrynie swój numer telefonu. ProMobil Fleet to kadra specjalistów, z odpowiednim zaangażowaniem czuwających nad komfortem użytkowników. Z uwagi na tego typu wynajem samochodów Poznań ma prawdziwe powody do zadowolenia.

  Data dodania: 07 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Zarządzanie flotą »

  Zaplecze transportowe jest ważnym elementem funkcjonowania wielu firm, szczególnie tych zajmujących się transportem, komunikacyjnych, a także budowlanych. Kupując pojazdy do firmy, należy uwzględnić fakt, że ich zakup, a także użytkowanie stanowią jeden z najbardziej istotnych kosztów powiązanych z prowadzeniem firmy. Oferta naszej firmy pozwala maksymalnie te koszty ograniczyć poprzez przebudowę planu wydatków na takie elementy jak ubezpieczenia, rozbudowę floty, a także paliwo. Dla każdego, komu zależy na ograniczeniu kosztów oraz nowoczesnych rozwiązaniach, takich jak śledzenie pojazdów, serdecznie zapraszamy!

  Data dodania: 14 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Lokalizacja GPS »

  Gdy nie wiesz czy monitoring GPS bądź też technologia, jaką jest lokalizacja GPS, to dobre rozwiązania, sprawdź stronę w sieci internetowej - Flotainter. pl. Zaprezentowane są za jej pomocą są atuty, jakimi charakteryzuje się współczesny monitoring pojazdów GPS, jak i jak ważny wpływ ma on na profesjonalne zarządzanie flotą samochodową. Strona internetowa należy do przedsiębiorstwa Flota-Inter i właśnie w oparciu o ofertę tego profesjonalnego przedsiębiorstwa, dowiedzieć się można, jakie korzyści skuteczny monitoring floty zapewni każdej firmie z niego czerpiącej. Dotyczyć one będą zarówno znakomitego kontrolowania pojazdów oraz tras jakie wykonały, jak również dadzą możliwość znacznie ograniczyć koszta, jakie jak dotąd administrowanie flotą samochodową pobierało. Każdego typu klient, który podejmie decyzję o skorzystaniu z usługi monitoring pojazdów GPS czy lokalizacja GPS wykonywanych przez Flota-Inter, ma sposobność oczekiwać na indywidualne traktowanie. A wybrane technologie, dopasowywane będą do typu działalności, którą realizuje.

  Data dodania: 14 03 2013 · szczegóły wpisu »