Ernes - oprogramowanie,strony internetowe Brzeg,Wrocław,Opole,Warszawa

Strony związane z hasłem 'filmy':

 • Wideofilmowanie Poznań - Agufilm »

  Aby tworzyć znakomitej jakości filmy reklamowe czy też filmy reportażowe z wielorakiego rodzaju imprez, Studio Filmowe Agufilm z Poznania używa wyłącznie fachowy sprzęt. Wspólnie z wielką pomysłowością fachowców z Agufilm, przedstawia to znakomitą propozycję, którą cenią osoby nie tylko z Poznania. Część propozycji skierowana dla kontrahentów biznesowych, przedstawia spoty reklamowe. Agufilm oferuje też filmy reportażowe z wielorakiego typu spotkań biznesowych lub też konferencji. Bardzo bogata jest propozycja ofertowa jaką Agufilm – filmowanie Poznań, prezentuje osobom prywatnym. W zakresie oferty ślubnej, kontrahenci mogą otrzymać film ślubny czy też film z każdego innego typu imprezy towarzyskiej. Szczególną propozycję Agufilm Poznań prezentuje też przedszkolom. Dobrej jakości filmy z różnorakiego typu uroczystości przedszkolnych czy też wystąpień, będą bez wątpienia stanowiły rewelacyjną pamiątkę.

  Data dodania: 13 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Spoty reklamowe »

  Oferta firmy promocyjnej Prosper to reklama telewizyjna do wykorzystania w stacjach telewizyjnych oraz w kinie lub także na potrzeby własne firm. Kręcimy filmy kierowane do emisji w stacjach telewizyjnych lub internecie. Prosper to nie wyłącznie producent reklam, oferuje także emisję filmów w stacjach takich jak TVN czy TVP stwarza nieograniczone możliwości dopasowania kampanii reklamowych do potrzeb odbiorców, geotargetowania klientów. Na skutek takiej różnorodności jesteśmy w stanie łączyć wiele metod promocji i osiągać dobre efekty kampanii promocyjnych. Zapraszamy na naszą stronę, są tam do obejrzenia nasze spoty reklamowe. W jakich specyfikacjach nagrywane są filmy reklamowe? Produkcja filmowa do emisji w TV oparta jest na wielu specyfikacjach, zależnie od wymagań danej stacji TV. Pomijając szczegóły można nadmienić, że produkując film reklamowy są używane dwa standardy jakości obrazu, czyli SD oraz High Definition. Format HD używa się w dwóch zasadniczych rozdzielczościach: HD 720P i HD 1080P przy prędkości 25 klatek na sekundę, skanowanych progresywnie. Produkcja filmów do wyświetlania w kinie opiera się na platformie DCI. Specyfikacja ta określa szczegółowe parametry produkowanych filmów. Filmy z przeznaczeniem do emisji w internecie, takie jak filmy produktowe albo filmy instruktażowe przygotowywane są w formacie FULL HD, a później przekształcane do różnych rozdzielczości w zależności od technicznych wymagań ze strony klienta.

  Data dodania: 19 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Śmieszne zdjęcia »

  Grypsuj to portal jedyny w swoim rodzaju, który powstał z myślą o internautach poszukujących najlepszej rozrywki w internecie. Wybierając nasz projekt zaoszczędzisz czas na poszukiwaniu śmiesznych obrazków na wielu różnych stronach, bo na Grypsuj zebraliśmy te najlepsze specjalnie dla Ciebie. Tylko tutaj możesz zobaczyć śmieszne zdjęcia, śmieszne obrazki, śmieszne filmy, gify i komiksy z serwisów takich jak Kwejk, Demotywatory, Bebzol, Student Potrafi, Wyciągamy Karteczki i wielu innych. Dla łatwiejszego poruszania się po serwisie dodaliśmy kilka opcji, takich jak nawigacja za pomocą strzałek, czy menu przyklejone u góry przeglądarki - w każdej chwili możesz też dopasować swoje preferencje przeglądania przy pomocy przycisku umieszczonego po lewej, lub podzielić się ulubionymi memami na Facebooku.

  Data dodania: 25 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Filmy i fotografie ślubne »

  Filmowanie ślubów, fotografia weselna, sesje plenerowe to tylko fragment naszej okolicznościowej oferty. Zapraszamy Młode Pary do zapoznania się z naszym pomysłem na kreatywne filmowanie. Filmy ślubne mogą być interesujące dynamiczne i nowoczesne. Pracujemy na najlepszych aparatach i kamerach, Realizujemy zlecenia na terenie całego kraju.

  Data dodania: 27 03 2013 · szczegóły wpisu »