Ernes - oprogramowanie,strony internetowe Brzeg,Wrocław,Opole,Warszawa

Strony związane z hasłem 'film':

 • Wideofilmowanie Poznań - Agufilm »

  Aby tworzyć znakomitej jakości filmy reklamowe czy też filmy reportażowe z wielorakiego rodzaju imprez, Studio Filmowe Agufilm z Poznania używa wyłącznie fachowy sprzęt. Wspólnie z wielką pomysłowością fachowców z Agufilm, przedstawia to znakomitą propozycję, którą cenią osoby nie tylko z Poznania. Część propozycji skierowana dla kontrahentów biznesowych, przedstawia spoty reklamowe. Agufilm oferuje też filmy reportażowe z wielorakiego typu spotkań biznesowych lub też konferencji. Bardzo bogata jest propozycja ofertowa jaką Agufilm – filmowanie Poznań, prezentuje osobom prywatnym. W zakresie oferty ślubnej, kontrahenci mogą otrzymać film ślubny czy też film z każdego innego typu imprezy towarzyskiej. Szczególną propozycję Agufilm Poznań prezentuje też przedszkolom. Dobrej jakości filmy z różnorakiego typu uroczystości przedszkolnych czy też wystąpień, będą bez wątpienia stanowiły rewelacyjną pamiątkę.

  Data dodania: 13 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Spoty reklamowe »

  Oferta firmy promocyjnej Prosper to reklama telewizyjna do wykorzystania w stacjach telewizyjnych oraz w kinie lub także na potrzeby własne firm. Kręcimy filmy kierowane do emisji w stacjach telewizyjnych lub internecie. Prosper to nie wyłącznie producent reklam, oferuje także emisję filmów w stacjach takich jak TVN czy TVP stwarza nieograniczone możliwości dopasowania kampanii reklamowych do potrzeb odbiorców, geotargetowania klientów. Na skutek takiej różnorodności jesteśmy w stanie łączyć wiele metod promocji i osiągać dobre efekty kampanii promocyjnych. Zapraszamy na naszą stronę, są tam do obejrzenia nasze spoty reklamowe. W jakich specyfikacjach nagrywane są filmy reklamowe? Produkcja filmowa do emisji w TV oparta jest na wielu specyfikacjach, zależnie od wymagań danej stacji TV. Pomijając szczegóły można nadmienić, że produkując film reklamowy są używane dwa standardy jakości obrazu, czyli SD oraz High Definition. Format HD używa się w dwóch zasadniczych rozdzielczościach: HD 720P i HD 1080P przy prędkości 25 klatek na sekundę, skanowanych progresywnie. Produkcja filmów do wyświetlania w kinie opiera się na platformie DCI. Specyfikacja ta określa szczegółowe parametry produkowanych filmów. Filmy z przeznaczeniem do emisji w internecie, takie jak filmy produktowe albo filmy instruktażowe przygotowywane są w formacie FULL HD, a później przekształcane do różnych rozdzielczości w zależności od technicznych wymagań ze strony klienta.

  Data dodania: 19 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Wkoło nas. Portal społecznościowy bez hejtów. »

  Portal społecznościowy nie musi być obarczony wszechobecnym hejtem. Wkoło nas zabezpiecza przed tym użytkowników i wierzymy, że można egzystować w Internecie w inny sposób. Zakładając u nas konto zobaczysz, że nasi użytkownicy wymieniają się zdjęciami i filmami, czyli dzielą się swoimi radościami i troskami. I nie obrzucają się przy tym wyzwiskami. Warto zwrócić uwagę na stronę drugą, bowiem tu znajdziesz wszystkie wydarzenia dodane w Twojej okolicy. I nie masz żadnych trudności ze znalezieniem konkretnej osoby, bo wydarzenia same Cię tutaj szukają. Przejrzyj też nasz dział ogłoszeń i forum dyskusyjne, bo bardzo staraliśmy się zaspokoić Twoje oczekiwania.

  Data dodania: 07 08 2017 · szczegóły wpisu »