Ernes - oprogramowanie,strony internetowe Brzeg,Wrocław,Opole,Warszawa

Strony związane z hasłem 'doradztwo':

 • Mediator Warszawa »

  Mediacja to strategia rozstrzygania konfliktów, bazująca na dobrowolnej chęci wypracowania zadowalającego rozwiązania. W mediacjach pośredniczy bezstronna osoba trzecia, czuwająca wyłącznie nad właściwym tokiem całego procesu i oferująca pomoc stronom we wspólnej komunikacji. Wypracowana ugoda jest wyłączną jawną treścią mediacji i podpisują ją wszystkie strony, a także mediator. Mediacje rodzinne pozwalają na wypracowanie ugody w bardzo trudnym temacie sporów pomiędzy najbliższymi. Centrum Mediacji Nadzieja zaprasza wszystkich, którym zależy na znalezieniu porozumienia tam, gdzie pozornie jest niemożliwe.

  Data dodania: 30 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Rezerwy na nagrody jubileuszowe »

  Aktuariusz zobowiązany jest posiadać obszerną wiedzę ze sfery matematyki ubezpieczeniowej, finansowej i ze statystyki. Jest zawodowcem ze sfery kalkulowania ryzyka projektów finansowych. Przeważnie aktuariusze należą do branży ubezpieczeniowej, reasekuracyjnej i funduszy emerytalnych. Coraz powszechniej zajmują się ponadto również wycenami przedsiębiorstw i doradztwem transakcyjnym.
  Biuro Aktuarialne Signum swoje doświadczenie zdobywa przez niemal już 10 lat swojego funkcjonowania. Nasza duża praktyka wpływa w sposób znaczący na efekt zalecanych usług. Biuro sfinalizowało już ponad 2000 wycen. Obliczenia mogą być, specjalnie na życzenie nabywcy, realizowane zgodnie ze standardem US GAAP. Mamy bogate grono naszych nabywców. Są nimi duże spółki, jak i mniejsze spółki prywatne. Dajemy profesjonalne porady klientom z naszego kraju, jak i z zagranicy. Posiadamy, opracowaną przez długie lata praktyki bazę modeli. Dzięki niej możemy dostosować swoją ofertę do potrzeb ewentualnych klientów.

  Data dodania: 11 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Uprawnienia wózek widłowy Poznań »

  Pełen profesjonalizm, jakim charakteryzuje się usługa BHP Poznań, przeprowadzana przez firmę BHP-KOMPLEX, docenia niezwykle duża liczba kontrahentów w Poznaniu, jak i jego okolicy. Duże jak i małe przedsiębiorstwa z różnorodnych branż, dla których niezwykle ważne jest bezpieczeństwo zatrudnionego personelu, wybierają się na szkolenia BHP Poznań organizowane przez BHP-KOMPLEX. Każdego typu szkolenie bądź kurs BHP Poznań dostosowany jest do charakteru przedsiębiorstwa kontrahenta. Należycie wykwalifikowana kadra jak i fachowe pomoce szkoleniowe, umożliwiają skutecznie przekazywać wiedzę. Prócz szkoleń, BHP-KOMPLEX świadczy również konsultingowe usługi BHP Poznań, jak też przeprowadza audyty. Natomiast kolejny profil funkcjonowania BHP-KOMPLEX dotyczy tego typu zagadnień jak uprawnienia wózek widłowy Poznań czy podesty ruchome szkolenia Poznań. Organizując szkolenia zawodowe, przedsiębiorstwo to daje możliwość uzyskania dodatkowych uprawnień. Zaś dodatkowe uprawnienia dają natomiast okazję na zyskanie pracy.

  Data dodania: 11 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Zarządzanie flotą »

  Zaplecze transportowe jest ważnym elementem funkcjonowania wielu firm, szczególnie tych zajmujących się transportem, komunikacyjnych, a także budowlanych. Kupując pojazdy do firmy, należy uwzględnić fakt, że ich zakup, a także użytkowanie stanowią jeden z najbardziej istotnych kosztów powiązanych z prowadzeniem firmy. Oferta naszej firmy pozwala maksymalnie te koszty ograniczyć poprzez przebudowę planu wydatków na takie elementy jak ubezpieczenia, rozbudowę floty, a także paliwo. Dla każdego, komu zależy na ograniczeniu kosztów oraz nowoczesnych rozwiązaniach, takich jak śledzenie pojazdów, serdecznie zapraszamy!

  Data dodania: 14 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Doradztwo podatkowe Oleśnica »

  Aktywność firmy Meritum została zainaugurowana w 2005 roku. Zaczynaliśmy jako biuro specjalizujące się w outsourcingu księgowym oraz kadrowo-płacowym. Od 2012 roku funkcjonujemy jako spółka prawa handlowego. Aktualnie Meritum jest jednym z najnowocześniejszych biur podatkowych w Oleśnicy. Nasze poczynania znalazły uznanie w oczach innych. W 2010 roku zostaliśmy zaproszeni do prestiżowego klubu BCC. Nasza opieka prawna w trudnych sprawach da naszym partnerom poczucie spokoju i bezpieczeństwa.

  Data dodania: 25 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Biuro detektywistyczne Poznań »

  W aktualnych czasach coraz widoczniej niesłychanie popularne staje się wybieranie oferty biur detektywistycznych. Jeżeli chodzi o specjalistę, takiego jak dla przykładu porządny detektyw Poznań to miejsce, w którym niewątpliwie można znaleźć porządne usługi w tej kwestii. Wysokiej klasy usługi detektywistyczne Poznań posiada w swej ofercie od zawsze. Jednak obecnie warto z bliska przypatrzeć się niniejszej firmie, która umożliwia jeszcze silniejsze rozbudowanie pełnej palety ofertowej dostępnej w tej dziedzinie. Gdy mamy na uwadze biuro detektywistyczne Poznań, a konkretnie nasza firma zapewnia imponującą paletę doskonałej jakości usług detektywistycznych, takich jak dla przykładu wywiad gospodarczy czy fachowe doradztwo. Jeżeli potrzebny jest prywatny detektyw Poznań zapewnia znakomitej klasy profesjonalistów, którzy prowadzą współpracę ze służbami porządkowymi oraz z innymi agencjami detektywistycznymi, a ponadto dysponują dużym doświadczeniem w tej kwestii. Aby odnaleźć naszą firmę należy zaledwie wpisać w jakąkolwiek przeglądarkę online zwrot „agencja detektywistyczna Poznań”. Gorąco zapraszamy do skorzystania z naszej strony w sieci.

  Data dodania: 19 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Rachunkowe MAGFIN - kompleksowo Warszawa »

  Usługi księgowe świadczone przez nasze biuro rachunkowe MAGFIN skierowane są dla małych i średnich firm oraz dużych przedsiębiorstw. Biuro Rachunkowe MAGFIN zajmuje się kompleksową obsługą osób prawnych i fizycznych. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży, co pozwoliło nam dostosować naszą ofertę idealnie pod potrzeby rynku i potencjalnych klientów. Zatrudniamy wykwalifikowaną kadrę pracowników, którzy służą Państwu radą i pomocą. W razie chęci współpracy z nami serdecznie zachęcamy do wypełnienia formularza znajdującego się na naszej stronie, który pomoże nam przygotować ofertę dostosowaną specjalnie do Państwa potrzeb. Dzięki nam niestraszne będą Państwu urzędy skarbowe, a zmieniające się wciąż przepisy podatkowe będą łatwiejsze. Zadowolenie naszych Klientów oraz wieloletnia z nimi współpraca jest nasza najlepszą rekomendacją. Świadczymy kompleksowe usługi w pełnym zakresie obsługi księgowej, a także wyprowadzanie zaległości w księgowości i podatkach. Na podstawie otrzymanych dokumentów źródłowych od Klienta za poprzednie okresy sprawozdawcze (miesiące, kwartały, lata) dokonujemy ponownego ich księgowania w oparciu o obowiązujące w tych okresach przepisy prawa podatkowego i bilansowego, sporządzania deklaracji podatkowych, sporządzania sprawozdań finansowych oraz rozliczeń rocznych w przypadku osób fizycznych. Wyprowadzanie zaległości jest konieczne w różnych przypadkach tj: samodzielne prowadzenie ksiąg, błędne rozliczenia podatkowe, utrata zapisów księgowych, brak bieżącego prowadzenia ksiąg. Tym co nas wyróżnia jest nie tylko skuteczność działania, ale przede wszystkim fachowa obsługa księgowa. Warszawa jest siedzibą wielu solidnych biur rachunkowych, ale niewiele z nich stara się, podobnie jak my, edukować klientów z zakresu zarządzania finansami. Księgowość - to nie tylko wprowadzanie danych, ale wiedza, która przekłada się na sukces Państwa Firmy oraz finanse i spokojny sen. Z nami mają Państwo to zapewnione.

  Data dodania: 24 05 2016 · szczegóły wpisu »
 • Obsługa prawna Gliwice »

  Zapraszam do siebie wszystkie osoby, które poszukują dobrego radcy prawnego, który charakteryzuje się sporą wiedzą, doświadczenie a oprócz tego dobrym podejściem do klienta. Od wielu lat proponuje Wam swoje usługi, dzięki czemu mogę pochwalić się wieloletnim doświadczeniem. Gliwice to moje miasto, gdzie staram się stanowić dla Was na każde wezwanie. W sprawach nagłych gwarantuje bieżącą obsługę prawną. Chcę znaleźć dla Was sprawdzone prawne wyjście z każdej sytuacji prawnej. Zapraszam Was do nawiązaniu kontaktu telefonicznie, meilowo. Jako radca legislacyjny zapraszam Was również do mojej kancelarii, gdzie bardzo entuzjastycznie Was ugoszczę i wysłucham z jaką sprawą do mnie przybywacie. Na stronie internetowej możecie ściśle zapoznać się z moją sylwetką a oprócz tego z wszechstronnymi usługami, jakie dla Was robię.

  Data dodania: 23 08 2017 · szczegóły wpisu »
 • Doradztwo podatkowe online »

  Kancelaria Doradztwa Podatkowego Proxima (Nowy Sącz) to profesjonalne usługi skierowane do klientów indywidualnych oraz firm. Posiadamy niemałe doświadczenie, a także ogromny zakres kompetencji. Do każdego klienta podchodzimy na sposób indywidualny i również elastycznie dostosowujemy ofertę do jego potrzeb. Pomagamy w efektywnym rozwoju biznesu a także rozwiązywaniu problemów podatkowych. Nasze doradztwo podatkowe to między innymi sporządzanie opinii w zakresie obowiązków podatkowych, optymalizacja kosztów zatrudnienia, doradztwo związane z zawieraniem transakcji finansowych, doradztwo podatkowe w zakresie podatku od spadków a oprócz tego darowizn i pożyczek, a także bez liku więcej. Na domiar tego, oferujemy również reprezentowanie klienta przed sądami, urzędami, czy też innymi instytucjami. Nasza kancelaria realizuje także kompleksowe usługi z dziedziny prawa, księgowości, kadr a oprócz tego płac, i również jakości i również bezpieczeństwa pracy.

  Data dodania: 26 01 2018 · szczegóły wpisu »