Ernes - oprogramowanie,strony internetowe Brzeg,Wrocław,Opole,Warszawa

Strony związane z hasłem 'certyfikaty':

 • Świadectwa energetyczne Kraków »

  Świetne Biuro Wycen Majątkowych Rzeczoznawca 24 para się oceną budynków pod kątem energetycznym. Wycena maszyn to kolejna z usług jakie można tu sobie zapewnić. Ponadto można zgłaszać do wyceny kamienice. Realizacja poszczególnych usług odznacza się różnym stopniem trudności. Jest to jeden z zasadniczych czynników decydujących o określeniu należnej opłaty. Konsumentom, którzy kończą budowy potrzebne są świadectwa energetyczne Kraków często zleca opracowywanie tego typu dokumentów. Umiejętna wycena maszyn i stosowanie wyśmienitych kamer termowizyjnych powodują, że firma jest niezwykle za te usługi ceniona. Polecana jest także wycena nieruchomości Kraków może korzystać z usług wyjątkowych fachowców.

  Data dodania: 29 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Rzeczoznawca majątkowy Poznań »

  W Biurze Usług Technicznych w Poznaniu oferuje swe usługi rzeczoznawca majątkowy. Wyceniane są nieruchomości, jak również zapewniane jest doradztwo energetyczne. Wycena nieruchomości Poznań jest bardzo precyzyjna. Propozycja usług kierowana jest do agencji nieruchomości i do klientów indywidualnych. Ceny ustalane są indywidualnie, stała współpraca skutkuje rabatami. Dzięki audytom energetycznym gwarantowanym w tym poznańskim biurze, można dokonać znakomitych zmian. Biuro Usług Technicznych z Poznania to usługi rzeczoznawcy i inne usługi obejmujące zagadnienia nieruchomości. Robione są audyty energetyczne, wystawiane właściwe świadectwa. Numery uprawnień zawodowych podano na witrynie.

  Data dodania: 11 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Certyfikaty dla firm z państw wschodnich »

  Firma wyspecjalizowana w specyfice szeroko pojętego rynku wschodniego. Skutecznie pomoże nowym firmom na każdym etapie wdrażania ich produktów i usług na tych terenach, zaczynając od wywiadu w kwestii potrzeb i oczekiwań tamtejszych klientów, a skończywszy na organizacji infrastruktury, do której zalicza się dystrybucja produktu. Na każdym z tych etapów liczy się przede wszystkim klient, z którym Mika jest w stałym kontakcie, i z którym pracuje nad planem działania. Może on liczyć na poradę w dziedzinie prawa (przede wszystkim w kwestii certyfikatów pozwalających na rozpowszechnianie danego produktu) oraz innych dziedzin koniecznych przy zdobywaniu kolejnych rynków. Ważna sprawą jest brak ograniczeń odnośnie zakresu działalności firm zainteresowanych współpracą. Mika Certyfikacja GOST jest w stanie sprostać wymaganiom każdej branży.

  Data dodania: 20 03 2013 · szczegóły wpisu »