Ernes - oprogramowanie,strony internetowe Brzeg,Wrocław,Opole,Warszawa

Strony związane z hasłem 'adwokat':

 • Odszkodowanie prawnik Poznań »

  Kancelaria prawna Poznań - w sprawach wymagających interwencji prawa niezwykle istotne jest, aby zajmował się nimi nie tylko specjalista w danej dziedzinie ale również osoba, która charakteryzuje się ambicją, determinacją czy umiejętnością podejmowania szybkich decyzji. W dzisiejszych czasach profesjonalizm przejawia się nie tylko w tym co da się zauważyć lecz również w aspektach niedostrzegalny na pierwszy rzut oka. Jednak polegając choćby na rozmowie telefonicznej można bez wątpienia wyczuć profil personalny prawnika, który, w sytuacjach kryzysowych może okazać się kluczowy do wygrania danej sprawy. Z tego powodu radca prawny Paweł Narożny to właśnie prawnik jakiego Państwo poszukują. Kancelaria Pawła Narożnego Świadczy szereg usług prawnych na rzecz klientów indywidualnych jak i podmiotów gospodarczych obejmując bardzo szeroki zakres różnych sfer prawa.

  Data dodania: 23 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat rodzinny warszawa »

  Nasi krajanie bardzo często - śladem Europy zachodniej i USA - korzystają z porad prawników albo radców prawnych. Z biegiem czasu powszechność takich usług się zwiększa oraz ich koszt staje się bardziej znośny dla statystycznego Polaka, tzn. że może z nich korzystać już przeciętny Kowalski. Trzeba jednak pamiętać, że w pojedynkę często bardzo ciężko się połapać w różnych zawiłościach prawa. A skorzystanie z tego rodzaju usług może sprawić, że zostaniemy sprawiedliwie potraktowani i uzyskamy to co nam się faktycznie należy. Firmą, którą mogę Państwu polecić jest Kancelaria Adwokacka Iwona Zubrzycka-Zięba funkcjonująca na obszarze stolicy. Możemy mieć pewność, że zostaniemy tam szybko i miło obsłużeni, a przede wszystkim uzyskamy profesjonalną pomoc w dziedzinie prawa - poczynając od prawa cywilnego poprzez prawo karne i rodzinne, a kończąc na sporządzaniu umów lub porozumień między stronami. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

  Data dodania: 29 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Adwokacka Adwokat Marta Arendt - Białystok »

  W należytej obsłudze kancelaryjnej zarówno podmiotów gospodarczych jak też osób prywatnych, istotne w zasadzie dobre reprezentowanie interesów Klienta oraz właściwe i należyte przygotowanie do sprawy. Skuteczny prawnik musi posiadać umiejętności pozwalające mu na rzetelne ukazanie swych klientów przed sądami czy organami ścigania aby wszelkie nadchodzące zawiłości potrafił rozwikłać na bieżąco. Adwokat Marta Arendt w swojej praktyce wyjątkowo ceni sobie zaś regułę, ażeby dla każdej sprawy karne znaleźć tyle uwagi by móc jak najdoskonalej zadbać dobro i interes swych klientów. Zapraszamy do skorzystania z usług.

  Data dodania: 18 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Odszkodowanie z OC »

  Europejskie Centrum Prawne z Krakowa specjalizuje się w dochodzeniu roszczeń. Propozycja biura obejmuje zadośćuczynienia lekarskie, za wypadki drogowe i przy pracy, zagadnienia majątkowe a także odzyskiwanie długów. Urząd współdziała z zagranicznymi prawnikami, może wobec tego efektywnie funkcjonować w Polsce i poza krajem. Można dochodzić swoich praw nawet przed Trybunałem w Strasburgu. Nie pobiera się opłaty wstępnej, zapłata następuje po wygraniu sprawy. Wysoce kompetentny team umożliwia wysokiej jakości obsługę.

  Data dodania: 12 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Kraków, Porada prawna Kraków »

  Potrzebujesz skorzystać z porady adwokata, bo nie wiesz jak rozwiązać twoją życiową sprawę? Proponujemy, abyś skorzystał z porady prawnej dobrego prawnika. Profesjonalną pomoc prawną zapewni Ci kancelaria adwokacka Justyny Miechowskiej położona przy Al. Z. Krasińskiego 1/22 w Krakowie. Kancelaria adwokacka prowadzi sprawy rozwodowe i cywilne. Adwokat udziela porad prawnych online. Obsługujemy spółki i przedsiębiorców. Pomożemy Ci z najwyższą starannością nawet w najtrudniejszej sprawie. Kancelaria podejmuje wyzwania prawne, aby klient był zadowolony i by jego sprawa została pomyślnie zakończona.

  Data dodania: 19 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat rozwody Warszawa »

  Spory w szeregu przypadków rozwiązywane są na drodze sądowej. Bywa tak, że bez wsparcia profesjonalistów z zakresu prawa nie uda się nam dociec prawdy i słuszności. Wtedy postacią, która na pewno pomoże okazuje się adwokat warszawa. To on zna prawo, to on wie, jak pisać wszystkie zawiadomienia czy też podania prawnicze a też to on wie, jak reprezentować swoich klientów przed sądem. Te zręczności a także wiedza i lata stażu powodują, że adwokat oraz kancelaria, jaką przedstawiamy jest postrzegana jako punkt zaufania publicznego. Gorąco zapraszamy na witrynę internetową, gdzie znajduje się znacznie więcej wiadomości.

  Data dodania: 24 11 2016 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Toruń »

  Kancelaria prawna Ius Cogens w Toruniu zaprasza wszystkich, potrzebujących porad prawnych, bądź pomocy biegłego adwokata. Nasz profesjonalny zespół kreują adwokaci, którzy wzajemnie uzupełniają się swoimi specjalizacjami. W kancelarii prawnej Ius Cogens doskonale wiemy, że nikt nie wie wszystkiego i nie może zajmować się wszystkimi sektorami prawa, zatem angażujemy autorytety od prawa karnego, cywilnego, rodzinnego, administracyjnego oraz prawa pracy. Kancelaria bazuje wiedzy merytorycznej, potencjale intelektualnym oraz na pionierskich metodach pomocy prawnej. Każda nowa sprawa z dziedziny prawa jest dla nas nieocenionym dośwadczeniem, które zdobywamy w każdym dniu pracy. Zdajemy sobie sprawę, że do każdej sprawy trzeba podejść odrębnie. Dbamy o prywatność naszych Zleceniodawców i robimy co tylko się da, aby im pomóc. W zakresie prawa karnego, prawnicy z kancelarii prawnej Ius Cogens w Toruniu dysponują wieloletnim doświadczeniem. Reprezentujemy przed sądem podejrzanych, walczymy o odszkodowania dla pokrzywdzonych. Prawo rodzinne to bardzo często szczególnie delikatne i prywatne sprawy. Pomożemy Ci przy sprawach o rozwód oraz w niełatwych przypadkach sporów o dzieci. Zespół kancelarii prawnej z Torunia służy poradą i może Cię reprezentować w sprawach z gałęzi prawa cywilnego i administracyjnego. np. o upadłość. Masz kłopoty z pracodawcą, który nie wywiązuje się ze swoich zobowiązań? Skontaktuj się ze specjalistą Ius Cogens w Toruniu od prawa pracy. W kancelarii Ius Cogens jesteśmy otwarci na drugiego człowieka. Postaw na nas, a spotkasz się z życzliwością i profesjonalizmem.

  Data dodania: 18 10 2017 · szczegóły wpisu »
 • Duraj Reck - Radca prawny Katowice »

  Jesteśmy zespołem kilkunastu biegłych prawników, w tym adwokatów i radców prawnych. Współpraca z pewnymi doradcami podatkowymi, biegłymi rewidentami, rzecznikami patentowymi, tłumaczami przysięgłymi, a także uniwersyteckimi wykładowcami. Będziesz działać z renomowanymi zagranicznymi prawnikami. To właśnie Katowicka Kancelaria Adwokacka Duraj Reck i Partnerzy. Nie jesteśmy kolekcjonerami wiedzy, lecz jej użytkownikami. Duraj Reck to sprawdzony radca prawny Katowice.

  Data dodania: 07 08 2018 · szczegóły wpisu »